Skocz do zawartości

Weekend majowy na lodowcu Molltaler


zdanpak

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówcie ode mnie Molltala,mnie niestety nie będzie-sila wyższa - muszę nad morze...ale w przyszłym roku na rozpoczęcie sezonu myślę,że się spotkamy też tutaj w dużym gronie ze starymi wyjadaczami Karyntii i nowymi "pozytywnie zarażonymi" A Tobie Fredziu zazdroszczę składu - sam na 2 kobitki i do tego blondynki...:D:D:D

fredziu to zawsze sobie zorganizuje - nie ma co!!!:) ja tak samo jak juras zyczę wam wiecie czego i mam nadzieję że na otwarcie następnego sezon własnie spotkamy się w wielkiej grupie na molltalerku. pozdro he rsowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilismy w /tym 2 blondynki/ cali i zdrowi. Bylo superowo, poznalem nastepnych milych i rozrywkowych uczestnikow forum obojga plci. Jazdy byly znakomite , Jezdzcy jeszcze bardziej, (moje uznanie dla zdanpaka za znakomita jazde), trasa, poza trasa, zleby, gdzie sie dalo, przy stole, na wyciagu w nartach i bez nart. Blondynki zrobily oczekiwane :) postepy, a mnie dopadly zakwachy, najwieksze w szyi i to wcale nie od ogladania sie za blondynkami. Na desser w niedziele ok 14. wraz z Krzyskiem "monoski" spowodowalismy zejscie dwoch lawinek wieksza ok 300 m dlugosci. Czesc tej przyjemnosci odbyla sie na moich oczach - jadac pierwszy uslyszalem sypanie kaszy mojego obrywu, nie mogac juz powstrzymac Krzyska, (ktory bedac u gory nie widzial stromego zbocza) przed jazda zobaczylem jak przy dlugim skrecie spod monoski obsuwa sie czapa sniegu z szumo-sykiem dolaczyla do poprzedniej. Powrotna droga w niedziele poznym popoludniem bezkorkowo, nawet przy robotach drogowych na A99. To bylo udane zakoczenie sezonu w Alpach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym niniejszym, aby następujące osoby przyjęły podziękowania za współnie spędzony majowy weekendzik na Moelltalu, dzięki którym należał on do jednych z piękniejszych moich chwil na nartach. A są to następujący "pozytywnie zakręceni górami" ludzie (kolejność zupełnie przypadkowa ;-)): - Darek 13, Andi, Hi-Himan, Rufus "Szacun", Radek, Nera z Ewcią, komplecik Bakcylków w liczbie 3, Ordak z Madzią, Kolumna, Semplice, Robak oraz Włodi-78 i Julia, oraz będących również w tym czasie na Moelltalu Fredowskiego i Zdanpaka ! Myślę, że to jest dopiero mały zaczyn do zimowych opowieści z Scharecka i innych stoków Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i komisyjnie ogłaszam sezon 07\08 za zamknięty. dziękuje wszystkim uczestnikom wyjazdu majowego za czynny akces w weekendzie majowym którego nie można było innaczej spędzic jak tylko na sniegu, dokumentacja fotograficzna odda cały miód który mozna było spijać na koniec sezonu na molltalku. dzięki jeszcze raz wszystkim juz wymienionym we wcześniejszych postach i pozdrowienia dla beerego i jego teamu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zameldować całej Molltalerowskiej ekipie że wróciłem cały i zdrów, ok. 8.30, niestety końcówka długa była z powodu koreczków he, he. Przeglądałem też swoje fotki i niestety są raczej marnej jakości. Niestety taki miałem automat a słoneczko praktycznie połowę fotek prześwietliło:rolleyes:. Pozdrawiam wszystkich których spotkałem hmm, nie tylko na stoku:eek:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze zdjecie trasy gondoli robionej z lawek przy barze? Chce napisac jak to bylo z lawinkami i przydaly by sie pomoce naukowe. Najlepiej z niedzielnego popoludnia bo wtedy zeszlo ze 20 lawin(ek) Zdjecia moga byc bez nas.:)

Siemasz Fredo :-) Ja zdjąłem swoją cyfrówką Twoje dwa samotne zjazdy żlebami nad knajpką. Ten pierwszy (z lewj strony słupów), kiedy odpięła Ci się narta i troszkę schodziłeś na piechotkę, no i ten którym śmigałeś w żlebie (po prawej stronie patrząc od knajpki) pod słupami podpór gondolek ... Powiem Ci, że rozmowy "barowe" wśród narciarzy na inne tematy w tamtej chwili troszkę zamilkły, a każdy się gapił ... sam wiesz gdzie ;-) Jak się obrobię ze swoimi tematami to wrzucę te foty na forum :-) Zdravim :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy przewidujecie jakieś wolne miejsca? bo ja bym strasznie chciala sezon zamknąć, a że pierwszy długi weekend był zaplanowany inaczej, to teraz bardzo marzę o nartach :) a może ktoś z okolic poznania miałby chęć wybrać się na lodowiec w drugi długi weekend??? szukam ekipy :) pozdr

Może skontaktuj się z Fredowskim- on mieszka po drodze w Alpy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jesteśmy z Semplice dwóch prawie pewniaków o ile Semplice dostanie urlop. Pozostają 2 miejsca do których przymierza się kilka osób.

Pytam, ponieważ do mnie też kilka osób napisało z pytaniem o wyjazd, więc prawdopodobnie (na razie robię sondaż) pojedziemy jednym busem... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, ponieważ do mnie też kilka osób napisało z pytaniem o wyjazd, więc prawdopodobnie (na razie robię sondaż) pojedziemy jednym busem... Pozdrawiam

OK Konrado. W razie co, ja się piszę i myślę,że Krzysiek (monoski) i jeszcze napewno ktoś tam...ktoś tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Konrado. W razie co, ja się piszę i myślę,że Krzysiek (monoski) i jeszcze napewno ktoś tam...ktoś tam

ok. dajmy sobie czas na decyzję, np 2/3 dni. Wtedy dam znać ostatecznie. Jaki termin Wam najbardziej pasuje ? My myśleliśmy o 20 wyjazd, 25 powrót, ale na razie do ustalenia... Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cię kręcę !!, jak tu słodko !! :) Mam nadzieję, że po przyszłym sezonie też tak będę miał.. :D Miałem przyjemność poznać nielicznych z Was (jak na razie) z Forum - jeżeli to podobna "półka" osobowości - już się cieszę na przyszły sezon !!! pozdro jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie pisze. może byc z poznania albo z wawy. pozdro robert

Widzisz Roberto ??? Jakbyś posłuchał kolegów, którzy ciągnęli Cię na wyjazd na ręce, nogi, a nawet za (...), to teraz byś tak nie cierpiał, a rozkoszowałbyś się wspomnieniami za(...)stych chwil spędzonych wiosną w ... ZIMIE :-))) Zdravim :-) PS Na pocieszenie to - w wariancie pesymistycznym - do otwarcia sezonu jedynie 3 mies. z okładem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo z godzinke temu wrocilem z powsina z tym, ze w kosza gralem

o prosze. regularnie 2-3x w tygodniu gramy w kosza w powsinie, na tym boisku bliżej kortów tenisowych. możnaby sie kiedyś zgrać. wstepnie jestesmy znow umowieni na gre we wtorek, od 18:30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze zdjecie trasy gondoli robionej z lawek przy barze? Chce napisac jak to bylo z lawinkami i przydaly by sie pomoce naukowe. Najlepiej z niedzielnego popoludnia bo wtedy zeszlo ze 20 lawin(ek) Zdjecia moga byc bez nas.:)

zdjęcie tego stoku, o którym piszesz, ale robione z przeciwstoku i w innym terminie.....:);)

Załączone miniatury

  • Molltaler dla Fredowskiego 1.jpg
  • Molltaler dla Fredowskiego 2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...