Skocz do zawartości

bubol.T

Members
  • Liczba zawartości

    574
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Ostatnia wygrana bubol.T w dniu 13 Sierpnia 2025

Użytkownicy przyznają bubol.T punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

bubol.T's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

  • Very Popular Rare
  • Week One Done
  • Dedicated
  • Collaborator
  • Conversation Starter

Recent Badges

1tys.

Reputacja

  1. bubol.T

    FIFA World Cup 2026

    Trochę mnie dziwi umniejszanie, zwłaszcza Cristiano Ronaldo. To wielki piłkarz, profesjonalista i nie zapominajcie, że ma 41 lat. Mimo miliarda na koncie wydaje się, że pozostał ludzki, w dobrym tego słowa znaczeniu. Może nie jestm obiektywny, bo mam ogromną słabość do Portugalii, uwielbiam ten kraj i ludzi tam mieszkających i kibicuje im na tym mundialu. Jednak wielcy strzelają i nie zawodzą, może poza Luka Modricem na tym etapie. Niektóre drużyny rozkręcają sie z biegiem turnieju. Portugalia w 2016 ledwo wyszła z grupy na Euro, pokonała Polskę w rzutach karnych, a finalnie sięgnęła po tytuł. Prawdziwa gra dopiero sie zacznie 😁
  2. bubol.T

    Pasje

    Przez moment zastanawiałem sie, czy te drony nad stadionem latają legalnie. Wychodzi, że tak 😉
  3. bubol.T

    Dyskusje o Tatrach

    Grzyby będą
  4. bubol.T

    Dyskusje o Tatrach

    Można, chodzi o to, aby dojść do sytuacji, gdy nie będzie czego zbierać.
  5. bubol.T

    Dyskusje o Tatrach

    Gówno sie z czasem rozłoży, troche cuchnie, ale prawdziwym problemem są śmieci. Szlag mnie trafia jak ide w góry na spacer, albo do lasu na grzyby i znajduje butelki, puszki, opony i inne dziadostwo. Przecież w każdym mieście mozna nieodpłatnie oddać gabaryty, opony, a nawet odpady budowlane. Tutaj system kaucyjny ma swój wyraźny plus. Przynajmniej opakowania pet i puszki znikają.
  6. bubol.T

    Accept - 9 grudnia 2026

    Robimy powtórkę. Acid Drinkers w listopadzie wracają do Katowic. Mamy juz bilety🤘 Jest jeszcze Judas Priest w Ostrawie. Zostały resztki biletów, mam dylemat, bo koncert wypada w trakcie mojego urlopu.
  7. bubol.T

    Pasje

    Przestaje padać, wychodzę po drewno i taka sytuacja
  8. bubol.T

    Pasje

    Nie wiem czy do naszej wioski jeździ jakis uber. Ale do Katowic można pociągiem. Dzisiaj mimo średniej pogody pojeżdżone na rowerze, teraz leje, czekamy z rozpaleniem ogniska. Ten Namysłów z kija całkiem smaczny, ale jak dla mnie za słodki. Teraz testuję inne wynalazki. Pozdrowienia
  9. bubol.T

    Pasje

    W następny weekend są urodziny browaru Pinta. W sobotę gra Luxtorpeda , wszystko pięknie, tylko jak tam wytrzymać o suchym pysku. Ktoś musi jechac autem
  10. bubol.T

    Pasje

    Nie wszystko, nie lubię polskich koncerniaków. Przecież nie musimy byc wierni jednemu smakowi. Lubię mieszać w zależności od smaków 😅
  11. bubol.T

    Pasje

    Lany Namysłów pojawił sie w Ślemieniu w pizzerii, jutro jadę na rowery, to może spróbuję skoro tak polecacie. Oczywiscie po wycieczce. Osobiście najbardziej lubie gorzkie czeskie piwa, większość rodzajów ipa i apa, najlepiej z Pinty i klasyczne weissbier.
  12. bubol.T

    Pasje

    Wolę 8 w cenie 4 w Lidlaku. Można sie załapać na dobre piwa. Dzisiaj tez jest 🍺
  13. bubol.T

    Pasje

    Trzeba było zabrać córkę na muzyczne wydarzenie roku. Była moc.
  14. bubol.T

    Sezon 2025/2026

    Ty to chyba sezonówke będziesz mieć i pobijesz Jana w ilości dni na nartach.
  15. bubol.T

    Sezon 2025/2026

    W okolicy Wadowic https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1498367031642724&id=100044083256056
×
×
  • Dodaj nową pozycję...