Jump to content

szevczi

Members
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

szevczi's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1.   I jak tam, już nie będzie frajdy z jazdy? A zostajesz, czy wracasz do Polski? Zamierzasz przesiedzieć w domu okres potencjalnej inkubacji czy wyjebongo?
 2. Słuchajcie, każdy ma swój rozum. Robta co chceta, ale nie porównuj szkoły do obszarów, w których są już jakieś tam ogniska. Ciekawe co do tej korporacji, znam firmy które wysyłają ludzi, którzy byli na wschodzie na home office. Fajnie byłoby żeby stosować się do tego co nam tam GIS zapodaje. Po co to bardziej rozprzestrzeniać? Ja mam w bliskim otoczeniu osoby o obniżonej odporności i jak o siebie się nie boje, to o nich już tak. Wiec nic zrobię nic do mogłoby ich nadmiernie narazić. To tyle, pozdro Załączone miniatury
 3.   Pomijając kwarantannę ciężko zrozumieć, że może ludzie nie chcą ryzykować udając się w miejsce, w którym przewijają się dziennie tysiące ludzi i już jakieś przypadki się tam potwierdziły? Może nie chcą narażać po powrocie bliskich, z którymi mieszkają? Przywyczaiłam się już do tego że ludzie to jebani egoiści, ale żyjcie wg swoich zasad i pozwólcie innym żyć, zrezygnować jeżeli miałaby to być dla nich męczarnia, a nie odpoczynek..   Bardziej niż tymi, co rezygnują i wolą zostać w domu, martwiłabym się oszołami wykupującymi ze sklepów te wszystkie płyny, maseczki na zapas... nawet spożywkę. Miałam do jasnej cholery iść na paznokcie i co? I dupa, bo kosmetyczka nie może dostać nigdzie niezbędnych środków w normalnych cenach. To jest dramat.   PS. Gdzieś przemknęło mi, że buff na twarz. A co Ci da ten buff przepraszam? Myślisz, że jak się zakryjesz takim buffkiem buźkę to jak ktoś kichnie to nie złapiesz przeziębienia itp?  
 4.   Kilka postów wyżej polecałam te na których jeżdżę, volkl racetiger sl 160 cm. Bardzo przyjemne, dzięki temu że trochę dłuższe niż klasyczne SL do mojego wzrostu (165 cm), pojedzie się i krótszym i dłuższym skrętem. W gorszych warunkach lód, muldy, też nie robią problemów użytkownikowi, offpiste nie jeździłam na tym modelu.  Tylko jak też wspominałam, ja nie mam odniesienia do innych nart w tej konkretnej klasie. Ale z tego co wyczytałam w temacie "przegląd narty slalomowych", ktoś tam uznał je za jedne z łatwiejszych sl.
 5.   No okej rozumiem, ja też polecałam 1 sklepowe narty i sama na takich jeżdzę, ale komórki to przecież co innego. Dlatego zastanowiło mnie najpierw proponowanie jakiś damskich pozycji a potem jeb komórka. 
 6. Widzę, że ze skrajności w skrajność, od lajtowych damskich nart na komórki..  
 7. Ciekawie zapowiada się nadchodzący tydzień w Karpaczu, wziąć jeszcze poprawkę że wyżej będzie zimniej, to może otworzą w końcu trasę z kopy! Moje marzenie Załączone miniatury
 8. Dzisiejszy zieleniec. W pewnych momentach pokazywało nawet 10 stopni. Najbardziej oblegane 2 kanapy z tymi zasłonami, trzy pozostałe luzik. Warunki ciężkie łamane z dobrymi, zależy od tras. Dosyć dużo ludzi. EDIT oczywiście prosto z telefonu wszystko poobracane, może później na kompie to poprawie Załączone miniatury
 9. Dzisiaj zjazd w Crans Montana, można sobie obejrzeć przy akompaniamencie deszczu za oknem..
 10. Bo tam treningi tej ligi helly hansen dzisiaj
 11. Ale super, piękne widoki, szerokie trasy, małe obłożenie. Bajka. Czemu w karkonoszach musi tyle ludzi jeździć  
 12.     https://usskiandsnow...ns-overall-lead   "At this point, the current overall leader Mikaela's return to Europe and return to competition is unknown. "
×
×
 • Create New...