Jump to content

Waldi_l

Members
 • Posts

  131
 • Joined

 • Last visited

Waldi_l's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tak słyszałem i znam. Proboszcz w sąsiedniej parafia moich rodziców dostał najpierw 500, potem 5 tys i w końcu 30 koła.
 2. Masz google fotochromy i szyby w kolorach tęczy? Chyba nigdy nie jeździła Ty w fotochromach z tego wynika... Co do autora wg. Mnie najlepiej kupić gogle z wymiennymi szybami: fotochromy + szyby 0 ale tak jak wyżej pisali koledzy czasami i 0 nie daje rady w kiepskich warunkach.
 3. Hej, słuchajcie ktoś zabral torbę z butami, kaskiem i goglami.jakby ktoś zabral proszę o kontakt 667 917 314
 4. Szkoda, że 75is a nie 80. Ale jak jesteś w białce i miałbyś ochotę i $ to na dole (przy głównych kasach) masz wypożyczalnię i z tego co pamiętam to mieli RTM 80 i 84. Możesz sobie porównać jak te narty "się prowadzą". Pozdrawiam 
 5. Taki off, ale jechać w trzy doliny i być tylko w jednej. . . 
 6. Rzutem na taśmę (dosłownie) jadę kolejny raz z Wami. . . A więc witam! przede wszystkim moich współspaczy ale i innych tych znanych bardziej, mniej i w ogóle. O.D. przelałam się w całości, to tam w poniedziałek "F5" na koncie i znajdzie się moja należność.  Pozdrawiam i do zobaczenia ! 
 7. Widzę, że leniwy jesteś więc nie będę Ci tłumaczył jak dobrać buty, ale zachęcam do lektury tego wątku. . .  http://www.skiforum....do-tekstu-lobo/
 8. Tak jak każde inne budy, które są albo dobrze albo źle dobrane. . .
 9. Wiesz mów co chcesz, ale ja tam jeżdżę z moim chrześniakiem, a w tym roku i z moim synem do Białki. Jak zwykle wybieram termin tydzień przed świętami i jeszcze nie zdarzyło mi się, aby nie pojeździć. Brak kolejek, (jak kolega napisał wyżej) świetna sprawa dla dzieciaków do nauki, a raczej zabawy początkowej na nartach. A i dla bardziej wymagających coś się znajdzie. Dochodzą termy w Białce i Bukownie, totalny brak kolejek w tym terminie i odległość. . .I własnie kasy nie trzeba dużo mieć, bo  jak poszukasz to znajdziesz apartament z śniadaniem i obiado-kolacją za naprawdę dobre pieniądze pod Kotelnicą.  Pozdrawiam i może do zobaczenia na stoku.  
 10. Tak ja używam, szkła od S1 do S3 szyba fotochromatyczna. Osobiście polecam.
 11. Fest wątek a tak czytam i czy przypadkiem TomekBBB i Mark80 to nie koledzy . . . którzy piszą z jednego IP A gogle jakie? Najlepsze z szybką :0 
 12. Spam... Ale to meritum, wybieramy się w okresie 11-17.12 do Białki i teraz dwa pytania. - ktoś w tym czasie będzie tam?  - gdzie w okolicy mogą być jeszcze czynne wyciągi (oprócz Białki i Bukowiny) ?
 13. Ja odnośnie nart nie pomogę, ale coś piszesz o tym że techniki nie poprawisz... i zmienić chcesz narty. Jak poczytasz trochę forum, to zwróć uwagę, jak starsi koledzy kładą przede wszystkim nacisk na technikę, dlaczego? Sam się zastanów, ale jeżeli lubisz deski i chcesz na nich jak najdłużej jeździć, to właśnie zacznij od techniki i "lekkości" jazdy, a zwłaszcza przy jakimś bólu , który nie jest zidentyfikowany.
 14. Cześć, zakres to określiłbym ten co podajesz S1 - S3.  O tych z elektryczną regulacją szkła nie słyszałem, ciekaw jestem jak to działa i jak się sprawuje, np w razie upadku na twardym. . . Moje gogle mają rysę, bo dostałem kijkiem po nich, ale w ogóle mi to nie przeszkadza (za blisko oka), a jakby się zachowały te z elektroniką. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...