Skocz do zawartości

Bruner79

Members
  • Liczba zawartości

    1 627
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez Bruner79

  1. Bruner79

    Head GSR czy Speed?

    Miałem 3 x espeed, rok temu sl rd - i never again. 93kg
  2. Bruner79

    Head GSR czy Speed?

    Ja właśnie odszedłem od heada - bo te narty jeśli chodzi o trzymanie krawędzi miały do innych firm jak stąd na księżyc 🙂
  3. Masz wersję master dynastara konnect. Niewkręcane. Też Ci wystarczy.
  4. Nie chodzi o wyzlosliwianie. Poruszasz sie w obrębie grupy nart, z których każda będzie dobra dla Ciebie. Tam nie ma drastycznych różnic. Porównania są moim zdaniem bez sensu - bo ja powiem ważąc 90kg ze jedna narta jest świetna, a np dla Ciebie, gdzie ważysz mniej - już ta decha nie będzie fajna. Od siebie - master rossi 173/dynastar 173 - i będziesz zadowolona.
  5. Dynastar master. Volkl master Gs: Ale można też wsadzić fisza rc pro, atoma g9r i g9 rs
  6. Bruner79

    Sezon 2024/2025

    To do publikacji potem. 🙂
  7. Bruner79

    Sezon 2024/2025

    A gdzie sztekiele?? 😉
  8. Nowy salo Gs 12 180cm 24/25. Świetna Gs sklep która nie ustępuje niczym masterkom. Budowana jaka komora. 2399pln.
  9. Erace vs erace pro - różnica w płycie. Deski są te same - choć nie mam pewności czy w pro nie ma grubszych blach. Dtx to allround - e race to race.
  10. Erace pro - długość 170. I generalnie celuj w długość na wzrost.
  11. Żadne żarty - tylko zachęcenie kolegów do podjęcia aktywności w temacie 🙂
  12. Przecież z tyłu widać Europejczyka 😉
  13. To dalej fabryka w europie 🙂
  14. Bruner79

    Dobór nart

    A mnie się wydaje - w kwestii skali poziomu umiejętności - że powinny być filmy obrazujące poziom. Dawno ktoś temu wrzucał chyba takie coś. Skale forumową nowi użytkownicy źle interpretują. Ewentualnie - zostać przy: 1. Początkujący 2.Sredniozaawansowany 3. Zaawansowany 4. Ekspert
  15. Rc one, chyba że chodzi ci o to co było po 800, to napewno 900
  16. Nowe erace 175 i 170 Nowy supershape titan 2024. Wszystko po 1999. Atom x9s 2025 - 3300. Nie mogę dodać zdjęć, coś tutaj nie działa. Jakby co - pw.
  17. Myślę, że przesadzasz 😉
  18. Atomic g9 rs - promień 21m - narty w stanie bdb. 1399pln. Rossignol hero fis Gs 175cm r23 - narta w naprawdę ładnym stanie, dużo krawędzi - 750pln.
  19. Bruner79

    Atomic redster Q9

    Weź najdłuższa jaka występuje, czyli nie wiem - np 181cm - to będzie ok.
  20. Weź linijkę i zobacz ile to jest 5cm 🙂 czy to zrobi dla Ciebie AŻ taką różnicę 🙂 w głowie oczywiście czy na papierze. Bo na jakość jazdy na pewno.
  21. Na sprzedaż hybryda heada. Rocznik 2024, 175cm r15. Narty od nowości mają przebieg - 4 dni jazdy. Wiązania 14 tki. 2499pln.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...