Skocz do zawartości

Dla AmatorÓw Tyczek I Nie Tylko


TAYSON

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj na Soszowie w Wiśle i rozmawiałem z szefami szkoły Nartus.Stworzyli oni fajny wg. mnie projekt gdzie codziennie a nawet w weekend można sobie pochasać na tyczkach pod okiem fachowców,generalnie gigant plus czasami slalom lub oba równocześnie okazjonalnie pomiar czasu.Czas od 8.00 do 10.00 cena 25 zł plus zapisując się rano na listę trenujących masz możliwość zakupu karnetu całodziennego w cenie 40 zł.Czyli płacąc 65 otrzymujesz całodzienny karnet wart 80 plus mozliwośc jazdy na tyczkach ,kto się interesuje wie jaki problem jest z roztawieniem np.swoich lub jakimikolwiek treningami w sezonie. Dodam że nie pracuję u lub dla nich mimo że znam właścicieli ale uznałem że warto o tym napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto tylko dodać że wieczorem również jest taka możliwość wtedy trening trwa 3 godziny. A karnet kosztuje standardowo 30zl i trening 35zl. Znacie może inne szkoły które oferują coś takiego ?. Szkoła narciarska live chyba też prowadzi jakieś treningi ale nie ma szczegółow u nich na stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto tylko dodać że wieczorem również jest taka możliwość wtedy trening trwa 3 godziny. A karnet kosztuje standardowo 30zl i trening 35zl. Znacie może inne szkoły które oferują coś takiego ?. Szkoła narciarska live chyba też prowadzi jakieś treningi ale nie ma szczegółow u nich na stronie.

Nie wiem jaki rejon cię interesuje ale np.Brenna lub Czantoria można spotkać Pawła http://www.skiracingdays.pl/index.html a same tyczki na Stożku chyba że są zawody to nici z jazdy. Soszów w porównaniu do reszty w Wiśle wypada nieżle ,przetarcia na górnej polanie i trasie 3 górny odcinek no i miękko z powodu temperatury najlepiej wypada 1 bo tam było najwięcej śniegu dosypane.Nieżle wygladała Kiczera i tu też mogę polecić. Reszta wyciągów w kierunku na Szczyrk wyglądałą bardzo słabo dziś rano jechałem przez Salmopol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...