Skocz do zawartości

Moje pierwsze narty i buty


Szulamitka

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!!! Bardzo potrzebuję Waszej rady i opinii, bo juz mam mentlik w głowie. Ostatnio na nartach byłam po raz trzeci w życiu. Ale mam wielkie chęci nauczyć się. Stąd decyzja - kupuję sprzęt! Co sądzicie o takim zestawie dla mnie: buty Lowa SC 400 Lady za 650 PLN i narty Rossignol Actys 200 za 700 PLN. Wg skali umiejętności to wypada mi chyba "3" (jesli tylko nie jest stromo). Eksperymentuję dopiero, więc jeżdżę prawie od jednego boku stoku do drugiego :D ale też próbuję krótkich szybszych skrętów... Nie wiem, czy polubię bardzo szybką jazdę, bo na razie duża prędkość, gdy stoję na deskach, przeraża mnie. Waga 55 kg, wzrost 160 cm. Piszecie, aby na początku nawypożyczać się nart i potem kupić. Ale wątpię, że będę umiała wtedy określić, które mi odpowiadały, bo wypożyczalnie, do których trafiam, mają stare narty i dają je jak leci (ostatnio dostałam narty 130 pare centymetrów). Dlatego wolę kupić i mieć swoje. Czekam na opinie, bo za dwa dni muszę zdecydować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie sprawa rozegrała się tak: nie było mojego rozmiaru buta Lowa (23,5), ale był mój rozmiar w butach Nordica GTS 10Women http://www.nordica.p...buty_woman.html i takie kupiłam. 1 stycznia stanęłam w nich na stoku Góry Kamieńsk. To było wspaniałe sześć godzin zjazdów (mój czwarty raz na nartach)!!! Buty nie obtarły. Jestem zadowolona. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...