Jump to content

Szulamitka

Members
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Szulamitka's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Właśnie planuję, gdzie byłoby dogodniej i taniej... dlatego wymieniłam we wcześniejszym poście te miejscowości, które mnie interesują (chyba najbardziej parkingi na trasie Armentarola-S.Cassiano) a będę dojeżdżać aż z Terenten.
 2. Gajowy1 - zostanę Twoją fanką bo o co nie zapytam, na Ciebie można liczyć. Dzięki. Jeszcze dopytam, ok? Patrzę na mapę i widzę parkingi: w całej Val Gardena - 6 euro? A jakie to miejscowości? Corvara i La Villa - raczej płatne Colfosco? Armentarola? San Cassiano - prawdopodobnie płatne Pedraces - darmo Arabba - darmo Wjeżdżając na jakiś parking przy wyciągu, jak rozpoznać, czy będzie płatny?
 3. Gdzie są bezpłatne parkingi dla osobowych samochodów pod wyciągami Alta Badii i Sella Rondy? A gdzie na pewno są płatne w tym rejonie?
 4. Dziś sobota, jeździłam po stronie Szczawnika g.9-13 (karnet 51 PLN). Temp. +2. Od czasu do czasu maleńka mżawka niedokuczliwa, ale górna część stoku cała w gęstej mlecznej mgle, która stopniowo obniżała się - widoczność mocno ograniczona (niestety). Stok wyratrakowany, od godz. 11 już spore muldy, ale bez przetarć. Zero kolejek do wyciągu, choć na stoku sporo ludzi. Parking dość oblegany, bezpłatny (po stronie Szczawnika). Mieszkałam w super pensjonacie 600 m od wyciągu Szczawnik (45 PLN nocleg, 25 PLN obiad z kolacją i deserem, śniadanie 15 PLN). Pozdr.
 5. W sezonie 2009/2010 było tak, że na różne okresy stosowali inną, tańszą, cenę karnetu, dlatego dobrze śledzić ich stronę internetową, bo na niej, na banerze, zamieszczają informację o zmianie ceny karnetu, jeśli takową wprowadzają, lub można pisać do nich maila, po polsku [email protected] - mnie bardzo szybko zawsze odpisywali
 6. Naprawdę? WSZYSTKIE trasy czynne? nawet te orczyki różnej długości z boku krzesełka??? wszystkie wyratrakowane?
 7. HEhe, ale ceny karnetów jednak nie odstraszają od Białki, sądząc po tłumach w kolejkach do wyciągów Ja natomiast w życiu się nie wybiorę do Białki wtedy, gdy jest taki tłok - i to bardziej mnie odstrasza, niż ceny.
 8. Halo, czy ktoś ma "przecieki" i może powiedzieć, na kiedy planują otwarcie?
 9. Przecież napisałam w poście, że jadę: "PRZED FERIAMI"!!! A polecany przez Ciebie pensjonat jest w Piwnicznej Zdrój, to dużo dalej od miejscowości, o które pytałam
 10. Planuję wyjazd do Dwóch Dolin w terminie 8-15 stycznia 2011 r., czyli prawie po wolnym 6 stycznia, a jeszcze przed feriami zimowymi. Czy ktoś może mi powiedzieć - na podst. doświadczenia z poprzednich lat - czy w tym czasie jest tłoczno na tym stoku? I czy ktoś ma namiar na miłą, sprawdzoną kwaterkę blisko wyciągów w Szczawniku lub w Wierchomlii?
 11. Super, bo ja tam chcę się wybrać na pierwszy weekend marcowy...
 12. "Tydzień śmigania"? Czy to znaczy, że tydzień w Oravskiej? Jeśli tak, to napisz, gdzie znaleźliście sobie kwaterę. Jakie ceny i warunki?
 13. Jeśli wróciłeś, to relacjonuj, bo jak widać - albo nikt tam nie pojechał, albo nikomu się nie chce dzielić informacjami, a jestem zainteresowana...
 14. Jak wrócisz, to napisz, proszę, jak było... ile śniegu? czy muldy? oblodzenia?które trasy jeszcze zamknięte? ile się czeka do wyciągu?Ciekawe, czy 20 lutego (sob) będzie tłum, bo zaczynają się ferie w tym regionie...
×
×
 • Create New...