Jump to content

Hochkar - ferie

rsowa
 Share

Recommended Posts

pewnie bez łańcuchów się nie obejdzie?

z domków do wyciągów und zuruck jest 47 km...lańcuchy jezeli beda potrzebne to jedynie na ostatnie 9 km na drodze dojazdowej, stricte górskiej, ale o tym sie dowiesz od obsługi, która stoi na bramkach rozpoczynających tę droge, gdyż jest to droga płatna/ ale bez obaw...jeżeli masz karnet, wówczas za przejazd nią nie płacisz, a karnet mozna kupić właśnie "na tych bramkach" /...

jak będzie taka potrzeba to z chęcią skorzystam i pożyczę cb nigdy nie korzystałem z tego urządzenia ale pewnie to nic trudnego odpowiedni kanał i tylko rozmowy o miśkach i suszarkach :)

Za granicą Polacy używają kanału #28 zamiast # 19, oczywiście bez przestawiania i w AM. W Austrii dopuszcza sie do użycia tylko CB działające w ich czestotliwościach i bez mozliwości przełączenia na nasze.

Użytkownik Maciej S edytował ten post 11 luty 2009 - 19:15

No Kochani... ja już spakowana, jeszcze tylko poprawki jakieś kosmetyczne i wieczorem lądujemy z Manią w Poznaniu :) Do zobaczenia jutro i w sobotę... Szczęśliwej podróży życzę wszystkim!!! ps. ekipę przyszłotygodniową, co to w piątek do Nas zawita godnie przywitamy, a wszystkim karyntyjskim skisafarimaniakom (nowomowa jakaś mi wyszła ;)) udanych szusów, pięknego słoneczka i w ogóle :D