Skocz do zawartości

Dodatkowe Wkladki


PRAXA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy do buta narciarskiego można włożyć wkładki typu ficowe czy jakieś tam inne.Pytanie związane jest z tym,iż kupiłem nowe buty i tak 26,5 jeśli chodzi o tęgość to idealne natomiast na dłg.to paluchy dotykały noska buta pomimo,że miałem je na nogach po 2-2,5h przez cztery dni więc wymieniłem buty na 27 iteraz dłg jest ok.a tęgość trochę niebardzo.Zastanawiam się czy dołożenie wkładki rozwiąże problem? Dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy do buta narciarskiego można włożyć wkładki typu ficowe czy jakieś tam inne.Pytanie związane jest z tym,iż kupiłem nowe buty i tak 26,5 jeśli chodzi o tęgość to idealne natomiast na dłg.to paluchy dotykały noska buta pomimo,że miałem je na nogach po 2-2,5h przez cztery dni więc wymieniłem buty na 27 iteraz dłg jest ok.a tęgość trochę niebardzo.Zastanawiam się czy dołożenie wkładki rozwiąże problem? Dziękuje

Sprobuj tego lub dostepnego odpowiednika: http://www.superfeet.com/products/, ale nie jako dodatkowej wkladki, tylko zamiast tej fabrycznej, ktora jest o wiele ciensza Te w kolorze wintergreen powinny byc OK, tzn. wystarczajace zeby wypelnic nadmiar w objetosci buta (zakladajac, ze dlugosc jest dobra). Mozna tez wyciagnac bucik (?) i okleic go od zewnatrz, jesli szerokosc jest problemem. To sposob troche w stylu "Mickey Mouse", ale dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy do buta narciarskiego można włożyć wkładki typu ficowe czy jakieś tam inne.Pytanie związane jest z tym,iż kupiłem nowe buty i tak 26,5 jeśli chodzi o tęgość to idealne natomiast na dłg.to paluchy dotykały noska buta pomimo,że miałem je na nogach po 2-2,5h przez cztery dni więc wymieniłem buty na 27 iteraz dłg jest ok.a tęgość trochę niebardzo.Zastanawiam się czy dołożenie wkładki rozwiąże problem?

Tak, rozwiazuje. Mam podobny problem, ale wynikajacy z mojej glupoty. Kupilem 29.5 zamiast 29, wiec dlugosc dobra, ale tegosc za duza. Kupilem dwie podkladki filcowe, skleilem jej miedzy soba i podlozylem pod but wewnetrzny. Jeszcze lepszym pomyslem jest wyciecie z karimaty kawalka podkladki, gdzie wzorem jest obrys kapcia, czyli buta wewnetrznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAXA, napisz na PW, do Interski -znam go osobiście, na 100 % rozwiąże twój problem. Interski pracuje w sklepie -serwis narciarski i jak ostatnio byłem u niego- miesiąc temu, to tłumaczył mi o jakiejś tam specjalistycznej maszynie do formowania kapci- środek buta narciarskiego, która to maszyna umożliwia "odlew stopy narciarza" i z tego odlewu jest formowany kapeć narciarski, który jest idealnie dopasowany do stopy. Nie pamiętam jakie są koszty, tej przyjemności, ale moim skromnym zdaniem warto, jak chcesz, to na PW, mogę ci podac numer tel, do interski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mario ale w takim układzie musiałbym gonić do Wawy bo najbliżej z Świdnika spróbuję z tymi żelkami lub tak jak doradzali forowicze wyżej.Pozdrawiam SORRY Mario chodzi o forowicza interski ,a ja bałwan zrozumiałem że chodzi o market ,jeżeli jest coś takiego w Lublinie lub najbliższej okolicy to podpowiedz gdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praxa, z tego co wyczytałem z twojego postu, to ty mieszkasz w Świdniku -woj. lubelskie ??? Jeśli tak, to super, bo interski(nick forowicza i tym samym nazwa sklepu -serwisu narciarskiego) ma sklep-serwis w Lublinie: http://www.skiforum....mber.php?u=1855 w jego profilu masz link do jego strony( strona główna)- sklep i serwis narciarski, jest tam też numer tel. PROŚBA: Uzupełnij swój profil, bo to naprawdę dużo pomaga i dużo ułatwia na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak z czystej ciekawosci, ile kosztuja takie wkładki specjalnie dopasowane do stopy ???

Witam ! Wkładki SIDAS - a ,kosztują od 160,- do 320,- złotych.Można jednak urwać parę groszy... ale warto je kupić ! Te najdroższe są właśnie termoformowalne i dokładnie dopasowane do wszystkich wklęsłości stopy.Tańsze - to już gotowy produkt , delikatnie tylko modyfikujący swój kształt pod wpływem ciepła stopy. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...