Skocz do zawartości

Head Worldcup rebels islr 165


Areczek79

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielkiej różnicy nie będzie.

Warto jednak odnotować:

- mniejszy promień

- węższa pod butem

- camber bez rockera.

Wg mnie różnicę zauważyłbyś do i.SL, ale do i.SLR już nie jestem pewien, bardziej zależy to od warunków na trasie i twojego objeżdżenia. A jednego nie przewidzimy, drugiego nie znamy.

A jest taniej, bo to starszy model i drugi w katalogu. Pierwszy byłby pewnie z tysiaka droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie cenowo jest 1tyś.różnicy , cena islr 1400zł dlatego się tak zacząłem zastanawiać ale trochę mnie ostudziłeś. Wiem że lepiej by było pierw przetestować i samemu określić ale na to czasu nie mam zabardzo, co do objeżdżenia to lubię prędkość i głębokie łuki więc chyba jest dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Areczek79 napisał:

No dokładnie cenowo jest 1tyś.różnicy , cena islr 1400zł dlatego się tak zacząłem zastanawiać ale trochę mnie ostudziłeś. Wiem że lepiej by było pierw przetestować i samemu określić ale na to czasu nie mam zabardzo, co do objeżdżenia to lubię prędkość i głębokie łuki więc chyba jest dobrze 

Slalomka da ci szybkie łuki, ale nie da prędkości narty hybrydowej a tym bardziej GSa w długich łukach. Musisz się zastanowić jak lubisz jeździć, a potem dobierać nartę. Im dynamiczniej jeździsz, tym twardsza powinna być narta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie skutecznie ostudziłeś , byłem pewien że dzisiaj pojadę i je kupuję ale masz  rację jeżeli to ma być podobna sprawa tylko bardziej na slalomkę nastawiona to odpuszczę . Kurcze a coś twardszego od magnum ale dalej w tym klimacie hybrydowym możesz podsunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...