Skocz do zawartości

Byłem Na nartach i się chwalę - Czorsztyn Ski - Kluszkowce


artlens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich narciarzy i "prawienarciarzy", jako najlepszy (prawie)narciarz wszech-czasów i wszechświata 😉 chciałbym się pochwalić krótkim wyjazdem na narty. Nie miałem w tym roku jechać nigdzie bo bida w portfelu i NBP :-), jednak stwierdziłem a co mi tam zabrałem moje super narty dla biedoty bez rdzenia drewnianego ale za to czerwone z napisem Atomic oraz dwóch synów na szybko znalazłem kwaterę i wylądowaliśmy całkiem przez przypadek w Kluszkowcach. Mieliśmy jeździć 3 dni ale wyszło że jeden dzień nam uciekł(pobyt 4 dni).

Narciarsko to okazało się że nie zapomniałem jak się jeździ i techniką łamano poślizgową z dziwnymi zakrętami dawałem radę :-). Raz tylko zjechałem odcinek na "dupie" bo pojechałem przez pomyłkę na czerwoną trasę i jakoś się przestraszyłem choć może bym zjechał no raz walnąłem lekką glebę ;-).. Niestety drugi dzień jazdy był nawet spoko tylko padał deszcz i śnieg zrobił się taki wolny dla mnie to nawet dobrze bo trenowałem sobie skręty..Czerwone narty jak i buty Salomona sprawują się świetnie i jeżdżę już tylko z kijkami. Stok wg mnie średni ani dobry ani zły taki w sam raz ludzi sporo po 12 u góry już robiły się muldy parking mocno oblodzony, w tych Kluszkowcach to chyba nie odśnieżają tzn drogi były już częściowo czarne ale jak tam pada to pewnie jest masakra.. warunki były fajne bo w nocy mróz a w dzień lekko na plusie..Ogólnie to musiałbym jeszcze gdzieś pojechać bo przydałoby się rozjeździć a "fan" jest...

..no i najważniejsze Passat B8 - na trasie z powrotem z przygodami i objechaniem wszystkich pipidów wyznaczonych przez google spalił mi do trasy S7 - 4.3 litra ale jechałem dużo na hamowaniu silnikiem i nawet nie można było za bardzo wrzucić 5ki bo zakręt czy słaba droga.

Na S7 w trasie już do Pruszkowa - w mocny deszcz i wolno nie jechałem wyszło 4.9 na 100.

 

Pozdro.

 

20230215_120429.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...