Skocz do zawartości

Krajno-Zagórze - Sabat


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam coś od siebie bo zły jestem jeszcze do dziś. W piątek pojechałem do Krajna z zamiarem pojeżdżenia z godzinkę chociaż nie bardzo mi ten stok pasuje jakoś. Jak już pisałem w innym temacie po jednym zjeździe brakło prądu. Awaria miała miejsce akurat jak byliśmy gdzieś w 1/3 górki na orczyku a oprócz nas jeszcze parę osób. Akurat w piątek piździawka była niezła i jazda na orczyku do najprzyjemniejszych nie należała więc po ok 10-15 min czekania odczepiliśmy się jak zresztą pozostała cześć zjeżdżających i zaczęliśmy zjeżdżać w dół "pod orczykiem". Oczywiście nikt z obsługi nie raczył poinformować, że jest jakaś "grubsza" awaria i żeby zjechać i pewnie czekalibyśmy do "usr..ej" bo goście z obsługi poszli do swojej "pakamery" i za bardzo się zjeżdżającymi nie interesowali. Po tym jak zjechaliśmy na dół staliśmy z żoną jeszcze ok 10 min przy bramkach i nikt też nie raczył nas poinformować o sytuacji a na zapytanie żony do Pana z obsługi odpowiedziała cisza (może nie dosłyszał). Na szczęście dostaliśmy zwrot całej kasy za karnety i to jedyne jest na plus. Coś mi się wydaje, ze już tam nie pojadę bo takie lekceważenie klientów (biorąc pod uwagę nawet koniec sezonu) jest dla mnie niedopuszczalne. pozdr Sylvek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurcze przypomniało mi się jedno zdarzenie jeszcze w ferie (akurat były chyba mazowieckie) byliśmy na stoku w Niestachowie i jakiś facet zagadnął do mnie po tym jak odszedłem od kasy. Zaczął coś gadać, że ta górka kiepska, krótka a że "u nich" w Krajnie jest dużo lepsza. Odparłem mu na to, ze znam stok w Krajnie bo jeździłem ale do Niestachowa mam bliżej i górka bardziej mi się podoba. Coś tylko burknął pod nosem i tyle. Wiesz może jak wygląda właściciel z Krajna? Chociaż nie wydaje mi się żeby właściciel fatygował się specjalnie na konkurencyjny stok żeby "przeciągać" klientów do siebie ale mógł to być jakiś pracownik.

Użytkownik Sylvek edytował ten post 18 marzec 2013 - 21:35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Słuchajcie rewelacja. Stok znowu urósł o 50 m :blink: Cytat ze strony, http://www.sabatkraj...stok-narciarski

"Stok narciarski „Sabat”
Trasa 1 - główna trasa zjazdowa

Długość trasy: 800 m
Stopień trudności: NIEBIESKA
Wyciąg: POMA-talerzyk czekający
Pokrywa śnieżna:40-70 cm
Warunki na stoku: Bardzo Dobre
Wyciąg jest czynny: TAK

Trasa 2

Długość trasy: 850 m
Stopień trudności: NIEBIESKA/CZERWONA
Wyciąg: POMA-talerzyk czekający
Pokrywa śnieżna: 0-30 cm
Warunki na stoku: brak
Wyciąg jest czynny: NIE"

 

Mamy nawet trasę czerwoną, ciekawy kto tam maluje śnieg farbkami :D :D :D ?

No nie to już przesada. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabat jak dla mnie jest spalony. Z takim podejściem właściciela to nie wróżę świetlanej przyszłości. Sam niedawno przeglądałem stronę i śmiałem się do żony, że czerwona to chyba na snow parku jak niechcący na rampę się wjedzie  :P Co do długości to jak tak dalej pójdzie to za kilka lat będziemy mieli ze 2km trasy  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...