Skocz do zawartości

Sprzedam narty Nordica SPitfire DObermann RB 174 r16


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ...

Narta prawie nowa i atrakcyjnie wyglądająca, nieliczne drobne rysy na szacie wierzchniej, nieliczne drobniutkie rysy na slizgu, krawędzie 95%, ścianki boczne nie dotknięte.

Ponieważ decyzja o sprzedaży  zapadła spontanicznie w czasie podróży, załączam jedyne zdjęcie jakie mam z sobą. Gdyby ktoś chciał więcej, damy radę.

Tutaj opis ze Skionline:              https://www.skionline.pl/sprzet/narty,18-19,nordica,dobermann-spitfire-rb-fdt,11125.html

W mojej opinii świetne i wydajne hybrydy dla narciarza nie szukającego doznań sportowych; narty uniwersalne i żwawe, pojadą wszystko i po wszystkim, ale najchętniej jadą średnim skrętem.

Bardzo harmonijne.

Na zdjęciu pierwsze po prawej.

Powód sprzedaży: zdublowały mi się podobne narty i postanowiłem pozbyć się Nordic, zostają X9 / 181.

Proponowana cena: 1200 zł  + koszty transportu.

Ps. dla  osoby zdecydowanej: w symbolicznej, hiperniskiej cenie dołożę slalomki Kastle RX12 SL w b.dobrym stanie (165 / r12,5, czarne - nie ma ich na zdjęciu)).885652440_20220127_175940(1).thumb.jpg.046120f86126ef149dc0b02048a0e627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...