Jump to content

Bergson - opinia o kurtkach ?

Kaem
 Share

Recommended Posts

Witka,

poproszę o opinie użytkowników kurtek narciarskich marki Bergson - jak z jakością wykonania, trwałością, wygodą użytkowania??

Zamierzam ich produkt kupić i warto byłoby wiedzieć, co osoby już użytkujące ich produkty sądzą.   

Witka,

poproszę o opinie użytkowników kurtek narciarskich marki Bergson - jak z jakością wykonania, trwałością, wygodą użytkowania??

Zamierzam ich produkt kupić i warto byłoby wiedzieć, co osoby już użytkujące ich produkty sądzą.   

3 sezony intensywnego użytkowania, kilka prań (z lin leciały jakieś smary na początku użytkowania) nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do jakości wykonania i membran. Kaptur odpinany - jeżdżę bez i to sobie chwalę.

Pomimo, że jestem zmarzluchem nigdy nie narzekałem na zimno przy -20. W temp. ok 0 + szczególnie na wiosnę używam kurtki VOLKL bez ocieplenia.

Cześć ,
ja użytkuję kurtkę Bergsona już chyba z 7 sezon .Kompletnie nic się z nią nie dzieje...no może raz miałem problem z zamkiem, ale dałem krawcowej i jest ok.Jeździłem też w temperaturach ok -20 i nie było mi zimno .Spokojnie można w niej jeździć mając pod spodem tylko koszulkę termo -przynajmniej ja.Ma jeszcze dodatkowo kominiarkę na zamku za kołnierzem schowaną .Ogólnie jestem z niej zadowolony i polecam .