Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy Andalo nadaje się na wyjazd w marcu?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lobo

lobo

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1961 postów
  • Na forum od: 11.2007
1112
  • Umiejętności: 1
  • Trójmiasto

Napisano 18 listopad 2019 - 14:59

Szukam jakiegoś małego ośrodka w którym jeszcze nie jeździłem, czy w Andalo można się spodziewać dobrych warunków w środku marca?

Pozdrawiam

Początek sezonu 09.01.2019 20 dni na nartach. 

Nie ma to jak w Gardenie!  https://youtu.be/0rRTc2geWOI  

#2 Piskoor

Piskoor

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 616 postów
  • Na forum od: 01.2008
604
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 18 listopad 2019 - 15:26

Szukam jakiegoś małego ośrodka w którym jeszcze nie jeździłem, czy w Andalo można się spodziewać dobrych warunków w środku marcado

Do południa pewnie lux, po południu miękko

Jeździć na pewno się da

• lobo podziękował za tę wiadomość

#3 Keler

Keler

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 11.2019
2
  • Umiejętności: 5
  • w-wa

Napisano 25 listopad 2019 - 19:19

Szukam jakiegoś małego ośrodka w którym jeszcze nie jeździłem, czy w Andalo można się spodziewać dobrych warunków w środku marca?

jeździłem w ferie (polska szkółka) -  muldy na stokach nasłonecznionych i/lub często uczęszczanych gdzieś od 12-13 (szczególnie czerwona G, po 14 górki nie do zniesienia, choć z prawej strony stoku b. wąski w miarę gładki pas); koncentrowałem się na trasach do Santel (V, A) ciekawsze, więcej wyzwań, znacznie mniej zatłoczone, raczej brak kursantów;  gdy wracałem do bazy do Rindole przemęczałem się na G, potem do H (chyba jedyny czarny odcinek w Andalo, też nieco zmuldzony, ale po 13 pustawy, z prawej strony stoku jakaś 2-3 metrowej szerokości w miarę gładki pas), następnie I (Olimpionica, świetna, w lesie, niewiele osóB), potem mały kawałek niebieskiej K i do Rindole; odcinek M i L plus niebieskie omijałem, za dużo dzieci, szkółek i hopków;

niesamowity widok na przeciwległe pasmo górskie (zdaje się Dolom. di Brenta, po drugiej stronie jest Madonna di Ca.) jest z Q, z Paganelli widać Lago di Garda; widokowo oszałamiające miejsce, miejscowość też urokliwa, niezbyt duża, ale jest wszystko;

jak będzie w marcu - na pewno mniej osób (w ferie mazowiecko-dolnośląskie Andalo staje się, bez żadnej przesady, polskim miastem), wiec trasy mogą degradować się nieco później, ale i tak zaczynałbym rano... żeby na Paganelli o 12 odpocząć ze szklaneczką szpryca/piwkiem/bombardino - tam się zakochałem w Dolomitach; 

• lobo podziękował za tę wiadomość