Skocz do zawartości

Zabawa w 3 słowa (opowiadanie)


vittek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest juz zabawa w skojarzenia czas na nową gre :) Oto zabawa w trzy słowa, na czym polega sam sie kazdy pewnie domyśli. Zaczynam historie od trzech słów, a potem każdy następny dokłada swoje trzy słowa. Prosze kończyć zdania po góra 10 postach (bo się robią niewyobra żalnie dziwne zdania :) ) i zakańczać je kropką! zacznę Dawno dawno temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze lepiej bedzie jak bedziemy dopisywac tylko swoje 3 slowa ...poleciec na marsa.

zdecydowanie gorzej, po kilku nastu postach, aby przeczytać opowiadanie trzeba będzie przeweertować wiele postów, a tak w ostatnim mamy zawsze najświeższą wersję. dawno dawno temku pewien facet postanowił poleciec na marsa by poszukać lodowców...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightgale i Lutek teraz mnie zdenerwowaliście, co znaczy "do nabijania sobie postów" przecież nie o to tutaj chodzi, zaczyna sie lato na forum malo ludzi sie udziela wiec trzeba sie czyms zająć żeby w ogóle nie było puste, a jak wam sie nie podoba to nie wchodźcie w te tematy i koniec, jak ludzie chcą sie pobawić to niech to robią, o czym maja rozmawiać o doborze nart których tematów jest setki? a może o doborze butów? nie, takie tez sa, to najlepiej założyć temat "dobór wiązań" to bedzie o czym pisac!!

I mamy kolejny temat spamerski i do nabijania sobie postów . Natomiast nie wnoszący nic do tematyki forum . Moje "gratulacje" pomysłodawcy .

a co ma hyde park do tematyki forum? właśnie po to jest żeby gadać o rzeczach nie związanych z nartami, hyde park jest dla rozrywki i odskoczni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie.... Troche opanowania serio... Jak nie wątek ze skojarzeniami to teraz to bezsensowne " opowiadanie "... Na czym skończymy?

na powązkach. poza tym ten wątek nie jest jakiś głupawy jak te typu nunczoko , jest to poprostu gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rsowa dobrze pisze,

Nie no ludzie.... Troche opanowania serio... Jak nie wątek ze skojarzeniami to teraz to bezsensowne " opowiadanie "... Na czym skończymy?

równie dobrze jak Ty uważasz ze to jest glupkowaty temat to ktoś moze uwazac twoje (w pewnych mometach) przesadzone statystyki i nikt Ci tego nie wypomina wiec tez mogłbys czasem sie powstrzymac i nie pisać takich rzeczy, a pro po nabijania postów to nie powiem kto tu ma ich najwiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze? Dodam to do moich durnych statystyk. Czego się jeszcze czepisz? Tak jestem tutaj po to żeby pisac jak najwięcej i mam cel że za pól roku będę miec postów 5 razy tyle ile mam. Pasuje? JEZUS!! Kiedy skończą się tematy na mój temat i pisania moich postów... Pisze bo lubie piosać. To że ktos pisze dziennie 5 a inny 20 postów to chyba w niczym nie przeszkadza. Boże ludzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie, ale chyba wszyscy na tym forum przwykli, ze panuje mila atmosfera bez zadncyh klotni itp, wiec dajcie oboje na wstrzymanie...jesli komus nie pasuje niech nie czyta i juz, jesli chcecie sie poklocic to moze nie w tym dziale, bo nie jest zalozony w tym celu..., sorry, ze sie wtracam bo nie mam tego w zwyczaju,a le poporstu po co pscu cala, sympatyczna i zabawna atmosfere forum, nie zachowujcie sie jak Qui...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...