Skocz do zawartości

Reilly short turn variations


Ir3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowych przyjaciół, napotkałem pewien materiał, który zmotywował mnie do założenia tego tematu.. po ładnych kilku latach absencji. Materiał nagrany przez gościa o imieniu Reilly Mcglashan, jak dotąd nie znalazłem wzmianki na forum o tym panu.. ukazujący jazde na naprawdę wysokim poziomie. Chyba najbardziej zaimponował mi poniższym filmikem, przedstawiając w nim jazdę krótkim skrętem oraz mieszanym: 

 

 

Kilka również ciekawych linków od tego pana; m.in przedstawiający pojęcie "hybridism", czy kilka ciekawych "ski tips". Jazda długim skrętem carvingowym naprawdę wg mnie w bardzo solidnym wydaniu

 

 

 

Jak dla mnie mega wszechstronny narciarz, mało tego typu dobrych materiałów miałem okazję oglądać. Na jego kanale kilka ciekawych pozycji z opisem jazdy i wdrożeniem ciekawych elementów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no, przeleżałeś chyba trochę pod lodem. Film grupy Projected Production są często tu przytaczane.
Możesz na Vimeo https://vimeo.com/projectedproductions kupić sobie ich 3 długie filmy i wypożyczyć kilka krótkich następnych. To wypożyczenie to z ich strony mocne przegięcie, bo film dostaje się na 48h za 3.99$. Film trwa 10 minut z czego intro 2 minuty, outro też ze 2.
Tak byłem tym jeleniem który sobie wypożyczył jeden z nich :).
Nawet fajnie nakręcone ale kamery to mogliby sobie kupić trochę lepsze bo slo motion robią programowo i to już jest obciach.
Jeżdżą fajnie, mnie jazda Lorenza i Spettela najbardziej się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...