Skocz do zawartości

Słowackie grzechy


bubol.T

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wtrącania w tym wątku Austrii,  jako fantastycznej alternatywy dla np Słowacji.

1. Jedna winieta więcej

2. Paliwo a nie tylko na nim przynajmniej moje samochody jadą.

3. Kilometry/czas

 

Czyli powiem scenariusz z poprzedniej epoki,  czyli trochę czarny.

4 rano pakowanie, wyjazd z mojej wsi, przy dobrych wiatrach 8 jestem na miejscu.

Czy do Austrii tak można? robię na stoku co chcę i 16 mówię pa i jak się sprężę 22,23 jestem w domku.

Oczywiście przy dłuższym pobycie wychodzi jeszcze korzystniej.

Problem jest tylko zdaje się jeden, ja jeździłem dla siebie, rodziny,  znajomych na narty i żadne z nas nie robiło tego dla lansu, FB, czy też przedłużanie sobie czegokolwiek ;) Przepraszam żebym nie został źle zrozumiany robiliśmy to, żeby przedłużyć wykorzystanie czasu na jazdę na nartach a nie samochodem. :)

Zwłaszcza zazdroszczę wyjazdów do Austrii tym,  którzy sami muszą prowadzić, na drugi dzień odespać, na trzeci dzień złapią troszkę zakwasów a jeszcze do tego jeden dzień opadu lub mgły niech się trafi. Urlop wspaniały. No i ta dostępność tras zwłaszcza w tym sezonie :) O odespaniu drogi powrotnej nie zapominając. Ale byłem w A i wszystkim mogę się pochwalić :). Może to było dobre kiedyś teraz jest ogólnie dostępne. Osobiście wole Włochy zwłaszcza z pogodą która w Austrii zadziwiająco często daje się we znaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...