Skocz do zawartości

O ja cię, ale gacie!


Estka

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie narty.

Przyznaje, nie były mi potrzebne( bo mam), ale spodobał mi się fason ( takich jeszcze nie jechałem), kolor i cena ( przecena)

Ale...

... wszystkie narty, które mam są co najmniej mojego wzrostu . Te które kupiłem poprzednio miały w środku 81 mm były długie. Te w środku maja 100 mm ale nie maja długości, określane są short @ fat a wyglądają, jakby jakiś purysta obciął rockery i zrobił nowy kwadratowy dziób. Zostało 150 cm i solidny camber.

 

I teraz miałbym pytanie jak to pojedzie, ale myślę, ze nikt z Was nie wie.

Dowiem się w przyszłym tygodniu to napiszę czy warto było kupować nowe narty czy raczej jakieś spodnie?

 

Kupiłem sobie narty.

 Te w środku maja 100 mm ale nie maja długości, określane są short @ fat a wyglądają, jakby jakiś purysta obciął rockery i zrobił nowy kwadratowy dziób. Zostało 150 cm i solidny camber.

 

I teraz miałbym pytanie jak to pojedzie, ale myślę, ze nikt z Was nie wie.

Dowiem się w przyszłym tygodniu to napiszę czy warto było kupować nowe narty czy raczej jakieś spodnie?

Sprawdziłem na na trasie po opadach śniegu: świetna zabawa, bardzo komfortowe. Jadą jak go-cart.Innym też się podobało. Świetne na miękkim popołudniowy stoku. Są krótkie i można jechać bardzo ciasno pomiędzy garbami. Na świeżo spadły puch trzeba utrzymywać odpowiedni kąt natarcie ba są krótkie, twarde i nie mają rockera. Lubię 150*10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...