Skocz do zawartości

Buty dla 10 latki


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie buty a dokładnie jaki rozmiar butów  wybrać dla dziewczynki 10l . Rozmiary stopy to 21 i21,5. Buty będa uzywane raz w tym sezonie. Dziewczynka uczy się jeździć - trasy niebieskie czerwone w Austrii.

 

Czy buty mają być dopasowane czy tez może być rezerwa I buty będą na przyszły sezon.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie buty a dokładnie jaki rozmiar butów  wybrać dla dziewczynki 10l . Rozmiary stopy to 21 i21,5. Buty będa uzywane raz w tym sezonie. Dziewczynka uczy się jeździć - trasy niebieskie czerwone w Austrii.

 

Czy buty mają być dopasowane czy tez może być rezerwa I buty będą na przyszły sezon.

Pozdrawiam 

 

 

To już lepiej wypożyczyć, ale ja bym kupił dobre buty i dopasowane, bo jeżeli mają być tak mało używane sprzedaż je w cenie niewiele mniejszej od nowych – (cena wypożyczenia, ale śmiga w nowych) Buty dla dzieci to chodliwy towar.

Robię tak ze sprzętem mojej córki i się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po łyzwach wnoskuję że regulowana wielkość buta odbija sie na jego jakości. 

Też tak myślę, na początek kupiłem dzieciom łyżwy regulowane (głównie dlatego, że takich jest najwięcej po prostu i na początek pomyślałem, że najtańsze będą ok, aby zobaczyły czy im odpowiada), kupiłem im normalne łyżwy po połowie sezonu różnica odczuwalna przez dzieci była kolosalna, co przeniosło się też na jazdę. Zakup łyżew regulowanych uważam więc, za mało przyszłościowy, podejrzewam, że w przypadku butów narciarskich może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wręcz idealnie dopasowane buty w tym wieku i stopniu zaawansowania ,gdy siły jeszcze są małe i właściwie to jeszcze nie jazda ale ślizganie się nie muszą być ,+,jeden rozmiar nie poczyni szkody  ale czy ma to sens? jaka jest gwarancja ,że będą służyły 2-gi rok ,żadna a prawdopodobieństwo jest ,że nie będą.U mnie w rodzinie zawsze kupowaliśmy buty dla maluszków o 1 rozmiar większy bo od jesieni do wiosny i tak noga rosła ale już o dwa numery za duże to zbyt wielkie ryzyko i ja nie zdecydowałbym się na to.Tak więc cóż,trzeba tę żabę jeść ,koszty są nie uniknione ,zawsze buty można odsprzedać i zakupić inne również nieco używane ,inni są w tej samej sytuacjii.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...