Skocz do zawartości

Obfite opady.... szkoda że nie u nas :)


wideo5

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie pogody i śniegu w tym roku w Polsce to sezon narciarski zapowiada się bardzo krucho  :(  Długoterminowe prognozy pogody do połowy stycznia przewidują temperatury w granicach +5 i więcej. Nagła zmiana pogody się nie szykuje. Potem luty i marzec gdzie jest już coraz cieplej. Także w Beskidach i na Podhalu ciężko o śnieg - armatki nie zrobią śniegu w temperaturze dodatniej. Ogarnia mnie depresja i smutek na koniec tego roku gdy patrzę na prognozy pogody - wszystko wskazuje na to że nart z pokrowca chyba nie wyciągnę za zasłony w pokoju  :( a planuję zakup butów o flexie 130. Także Kolego "Paypal" ciężko będzie w tym sezonie z narciarstwem. 

Długoterminowa prognoza pogody ma się do prognozy pogody, tak jak astrologi do astronomii i tyleż samo jest wiarygodna, więc nie załamuj się. Prognoza na 3-4 dni max. Reszta to totolotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długoterminowa prognoza pogody ma się do prognozy pogody, tak jak astrologi do astronomii i tyleż samo jest wiarygodna, więc nie załamuj się (...)

Nie ulega wątpliwości ,że w naszych szer.geogr. mamy kolejną "suchą" zimę.

Podobno już ostatnią a może przedostatnią(?) jak mawiają profesorzy (niechętnie i rzadko!) od gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St. Jakob i.D - gora 140 cm, dol 100 cm; Sillian - 180 cm, 150cm; Lienz - 140cm, 30cm ; mozna zyc :D

 

Maćku!

 

Chciałbym być w Ost Tirolu - ,niestety w reszcie Austrii jest dużo gorzej (np w Kitzbuhel). Nam się udało, akurat w Soelden spadło z 20-30 cm puchu i mieliśmy dwa piękne dni (pierwszy w opadzie i lekkiej mgle ale drugi lampa). Ale w niżej położonych ośrodkach jest słabiutko.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku!

 

Chciałbym być w Ost Tirolu - ,niestety w reszcie Austrii jest dużo gorzej (np w Kitzbuhel). Nam się udało, akurat w Soelden spadło z 20-30 cm puchu i mieliśmy dwa piękne dni (pierwszy w opadzie i lekkiej mgle ale drugi lampa). Ale w niżej położonych ośrodkach jest słabiutko.

 

Pozdro

Wiesiek

Wiem wiem Wiesiu ze tak jest ! listopad i grudzien zaliczylem Solden i SFL szalu nie bylo a napewno tak lubianej przez Ciebie jadzy poza trasami:)

pozdrawiam serdecznie I mam nadzieje ze do milego na sniegu!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...