Skocz do zawartości

Skopany montaż wiązań


kulas9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolo, dość mieli moich wiadomości na skrzynce i korespondencji, może pomyśleli, a niech se już ma  :D Ja tam na siłę prosić ich o zabranie nie będę :P A jak mówiłem była do nich wiadomość w piątek wysłana i jeszcze z tydzień wcześniej z pytaniem, jak oni chcą "logistycznie" to wszystko przeprowadzić, odpowiedzi żadnej nie było, a automat na mailu "wybił", że wiadomość dostarczona, to niech się wypchają. <_<


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A nikt nadal się o nic nie prosił. A w nowych nartach wiązania zamontowane na -2 cm.. i jeżdżą świetnie, są pozbawione pewnych mankamentów które występowały na rekomendowanym środku. Wypożyczyłem w intersporcie parę żeby przetestować różne pozycje wiązania na -2 sprawowały się najlepiej, nie występowało odczucie problemu z wyjściem ze skrętu (nie wiem jak inaczej to określić, tyły były po prostu za długaśne i to było czuć) no i do tego są stabilne przy większych prędkościach, co nie dawało się odczuć na montażu na 0.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt nadal się o nic nie prosił. A w nowych nartach wiązania zamontowane na -2 cm.. i jeżdżą świetnie, są pozbawione pewnych mankamentów które występowały na rekomendowanym środku. Wypożyczyłem w intersporcie parę żeby przetestować różne pozycje wiązania na -2 sprawowały się najlepiej, nie występowało odczucie problemu z wyjściem ze skrętu (nie wiem jak inaczej to określić, tyły były po prostu za długaśne i to było czuć) no i do tego są stabilne przy większych prędkościach, co nie dawało się odczuć na montażu na 0.

gwoli scislosci - zero wcale nie musi oznaczac srodka geometrycznego narty, a raczej pozycje okreslona przez producenta jako neutralna


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, sprawa często myląca, trochę na forach, nie tylko tutaj czytałem :) Tak wiem, są dwa środki, geometryczny i środek rdzenia na którym producent zazwyczaj umieszcza linie rekomendowaną. To 0 oczywiście do środka rdzenia się odnosiło, który jest w stosunku do środka geometrycznego przesunięty w przypadku tej narty o 8cm do tyłu. Z tego co wiem na freestylówkach "0" geometryczne może pokrywać się ze środkiem rdzenia, bo chyba tylko w tej dziedzinie taki montaż jest rozważany.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...