Skocz do zawartości

Jeszcze raz Bukovel od 17 marca.


metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam WYJAZD UPADŁ NIESTETY NIE ZEBRAŁA SIĘ DOSTATECZNA ILOŚĆ CHETNYCH OSÓB. Jako że mocno polubiliśmy tą miejscówkę. Padł pomysł by zaliczyć ją jeszcze raz w marcu. Od 17 III do 22III no może do 23 III(powrót po śniadaniu, a wieczorem w piątek zrobilibyśmy "balangę" w największej dyskotece BUKA" Na tą chwilę jest nas chętnych ok. 10 osób a wyjazd byłby maksymalnie na 24 osoby. Jak by szybko uzbierała się grupa to rezerwujemy miejsca. Przypomnę. http://www.skiforum....vela-zapraszamy To był nasz drugi wyjazd. To pierwszy. http://www.skiforum....tny-zapraszamy. Będziemy tam też pod koniec lutego. Postrufka Czas zacząć robić listę 1. Aleks-andra 2. Metaal 3. Gregor 4. Lubomir 5. Filipek 6. Prezes 7. JarekW 8. BTN 1 9. BTN 2 10. BTN 3 11. BTN 4 12. Ulenkar 13. Filipek 2 14. Filipek 3

Użytkownik metaal edytował ten post 12 marzec 2013 - 12:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości chciałem zapytać, ile średnio się stoi na granicy w zwykły dzień, autem osobowym ???, rozumiem że jedziecie większym busem więc idzie wam to sprawniej...

Witam Jest to bardzo różnie. W tamtą stronę pierwszy raz było bardzo szybko coś ze 20-30 minut, nazad niestety sporo chyba prawie 2 godziny. drugim razem w tamtą stronę zeszło 30-50 minut (dokładnie nie powiem bo czas szybko zleciał) nazad poszło bardzo sprawnie przejechaliśmy prawie z marszu. Kilka krótkich postoi pomiędzy granicami i jechaliśmy dalej, myślę że też nie trwało to dłużej jak ze 40 minut. Osobówkami niestety trwa to dłużej. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie zbyt dobrze to wygląda, jestem z Krakowa, i myślałem się wybrać ze znajomym, ale mimo krótszej drogi o prawie 400 km. czas podróży jest taki sam jak do Zillertal, albo i nawet dłuższy :( Czy można w ogóle można do was dołączyć i dojechać swoim autem ?

Witam Nasz pensjonat cały jest wynajęty. I mamy pełny skład. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, czyli znowu się spóźniłam:/

Witam Nikt się nie spóźnił termin marcowy jest dopiero do zorganizowania. Kto chętny niech przeleje swoje chęci, w kolejnym poście i dołączy swój nick. I zrobimy listę. Cena jak poprzednio czyli 1200 zł dla członków BTN i 1350 dla pozostałych Natomiast członkowskie/wpisowe do naszego BTN 100 zł Cena obejmuje; przejazd z transferami pod sam wyciąg; wyżywienie; noclegi; karnet; ubezpieczenie. Postrufka

Użytkownik metaal edytował ten post 11 luty 2013 - 14:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1350 za bukovel? - za ok 1700 val di sole , z rewelacyjnym żarciem, polskie kucharki, domowe jedzonko! skipassem,dojazdem,imprezka intergracyjna, fajna kwaterka, instruktor w cenie ...wyjazd z lublina 01.04...za komfort typu wsiadasz do autokaru a potem tylko jazda- bo za reszte odpowiada organizator -chyba warto doplacic 350 zl? za bukovel 19 wyc, 50km tras - val di sole 88 wyc. , ponad 250km tras....ni ewspominajac o jakosci ww.( info na priva)

Hej kolego nie zaczynaj dyskusji z BTN , towarzystwo zakochane w Bukovelu, a wiadomo - miłość jest ślepa :) pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego nie zaczynaj dyskusji z BTN , towarzystwo zakochane w Bukovelu, a wiadomo - miłość jest ślepa :) pozdrowienia

Witam Widzę że, zaglądasz w nasze tematy. Nie ma SławkaW (aktualnie przebywa w Bukovelu i 24II jedzie tam z nami powtórnie. Chyba też zakochany) pewnie znowu by coś palnał. Ale miło że kibicujesz. Do kolegi @szczurka o sorry shurka (choć zachowujesz się jak szczurek) Dla mnie finanse się liczą na trzech wyjazdach zaoszczędzę po 350zeta to daje 1050 zeta a i koszty poboczne są dwa, trzy razy mniejsze. W Alpach Paradiski 450km tras Endomondo wykazywał mi dzienne przejazdy ok 70-80km w Bukovelu skipas wskazywał 68 km. Zarówno tu i tu nie jeździłem na wynik. Ale w nogach po równo. Ola jestem pod wrażeniem. Do ręcznika, będę musiał coś dorzucić. Nic na upartego i niestety nie będzie to obóz przetrwania. Chyba, że Gregor znów będzie królem lodówki. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1350 za bukovel? - za ok 1700 val di sole , z rewelacyjnym żarciem, polskie kucharki, domowe jedzonko! skipassem,dojazdem,imprezka intergracyjna, fajna kwaterka, instruktor w cenie ...wyjazd z lublina 01.04...za komfort typu wsiadasz do autokaru a potem tylko jazda- bo za reszte odpowiada organizator -chyba warto doplacic 350 zl? za bukovel 19 wyc, 50km tras - val di sole 88 wyc. , ponad 250km tras....ni ewspominajac o jakosci ww.( info na priva)

Tak się składa że nawiedziłem w tym roku Francyję i narciarsko - bosko, Bukovela do Alp nigdy nie porównywałem i nie porównuję i wszędzie pisze że Alpy to nie są ale na tym porównania na + się kończą - kilometrów jak napisał Metaal i tu i tu da się zrobić bez trudu tyle samo - wyciągi są jakościowo porównywalne bez wskazania, obsługa, knajpy na stokach, ceny i cała reszta na korzyść Bukovela - ale to moje podsumowanie Najważniejsza rzecz - Bukovel z Lublina 430 km tak +- - Francja 2200 +- i to jest podstawowy problem ale wszystkim zawsze polecę Francję i Bukovel - a nie tylko jeden z tych kierunków. I mam wrażenie że jak dodasz wszystkie inne koszty (piwko po drodze, kawka, itp) to różnica będzie nie 350 zł a grubo powyżej 500. Pozdr i zapraszam Cię bo Bukovela - skuś się kiedyś a nie będziesz żałował Jan

Użytkownik triad edytował ten post 12 luty 2013 - 20:30 literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie byłam jeszcze ani w Alpach, ani w Bukowelu. Pierwszy raz pojechałam na Chopok w tym roku...I wydaje mi się, że dla takiego laika jak ja dobre będzie objeździć się w Bukowelu, a w przyszłym roku zobaczyć te słynne wyciągi alpejskie..Co wtedy polecacie na początek, jako specjaliści? A tak a propo, to nie wiem jak ja patrzę...ale jeszcze ani razu nie znalazłam imprezy w Alpy na minimum 5 dni skipassu ( jak tu do Bukowelu..) za cenę w środku zimy poniżej 2 tysiąców. Nie mówię tu o freeski...bo jakoś na wiosnę wolę jechać w cieplejsze klimaty.Podeślijcie mi proszę takie oferty za 1700zł prooooszę:)

Pisałeś o środku zimy - a moze byc srodek feri ? Jak masz ochote to lecimy do Ostirolu i nawet mam jedno miesce wolne - karnet 5 dni plus noclegi ok 282 290euro, do tego dojazd 400 pln i jakies skladkowe jedzenie. Mieści się idealnie i to w środku ferii. Jeżdzimy w kilku ośrodkach kazdy w granicach 50-110 km tras. Drugi propozycja taniej pięciodniówki to wyjazd do Nauders gdzie oprócz ośrodka po stronie austriackiej masz również leżace 6 km dalej dwa ośrodki po stronie włoskiej. Tam wychodzi jeszcze taniej bo karnet na te trzy ośrodki kosztuje 152 euro, noclegi spokojnie za 80-90 euro da się upolować, dojazd 400-450, jakaś składka na jedzenie .Wychodzi 1350 plus jedzonko... Moja wyliczanka ma jedynie pokazanie koledze Masiczbo że jednak się da w cenie Bukovelowskiej pojechać w Alpy - oczywiście nie ujmuje to Bukovelowi w niczym i sam bym tam chętnie pojechał ale znowu ja mam tam tak strasznie daleko z pomorza że się odechciewa tłuc przez dróżki dróżynki naszego wspaniałego kraju :) Szybciej i przyjemniej dojadę do Austrii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sympatycznie ten Bukovel wyglada .... cena tez bardzo przyjazna , bardzo .... ale dla mnie tak samo daleko.... i podstawowy minus nie mam waznego paszportu..... Ola , jak sie z Jacusiem zabierzesz to podeslij mi linka na priva do fotek :))) ... zdecydowanie ja szukam wyjazdu do Austriii - choc raz jeszcze tej zimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Na tą chwilę lista jest mało imponująca. 1. Aleks-andra 2. Metaal 3. Gregor 4. Lubomir 5. Filipek 6. Prezes 7. JarekW 8. BTN 1 9. BTN 2 10. BTN 3 11. BTN 4 Kilka osób które się deklarowały jest w tej chwili na feriach. Zobaczymy co będzie dalej. Na PZjU3 kilka osób było zainteresowanych. Może się odezwą. I prośba do osób które chcą prowadzić, agitację do swoich wyjazdów. Róbcie to w swoich tematach. Dla mnie i chyba każdego inteligentnego człowieka, wygląda strasznie szczurowato. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam My dopiero dotarli do Polski. W Bukovelu śniegu po pachy. Mam nadzieję, że ktoś wrzuci jakieś zdjęcia. Ja zrobiłem kilka filmów z przejazdów uczestników i ani jednego zdjęcia. Co do zaplanowanego wyjazdu, stoi on pod znakiem zapytania. Jest szansa, że z poleceń uczestników tego wyjazdu uda nam zebrać się w 20 osób. Czasu coraz mniej. Postrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...