Skocz do zawartości

08.12 - 13.12 Serfauss Fiss Ladis z Gd oraz Krakowa 6 dni na nartach 280 eu


jaro323

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tytułem wybieramy się ponartować do tego przepięknego ośrodka. Startujemy z Gdyni w piątek 07.12 po południu Nartujemy do czwartku 13.12 włącznie i po nartach prosto do domu. Z tego co wiem bus z Krakowa również wyjeżdza późno wieczorem w piątek 07.12 - wszelkie szczegóły wyjazdu z południa kraju najlepiej uzgadniać z Gajowy01 lub do czasu jego powrotu z Austrii (05.11) na pw ze mna . Rezerwowo niedaleko mamy dwa sąsiadujące lodowce Pitztal i Kaunertal oraz nielodowcowe Isgchl z podobno najlepszym systemem naśnieżania w Austrii. Orientacyjne koszty Pobyt i skipass 6 dni Serfauss Fiss Ladis (około 200 km wysoko połozonych tras ) 280 euro ( jest opcja przedłużenia wyjazdu na 7 dni ) Jedzenie składkowe dla chętnych z mojej ekipy można zabrać z PL Zrzuta na paliwo 400 (Kraków )-450 (Gdynia ) W razie pytań i niejasności zapraszam do kontaktu - kontakt przez forum, gg 8474874 lub telefonicznie. W linkach poniżej parę fotek z poprzednich sezonów http://www.alpinforu...hp?f=46&t=33551 http://www.alpinforu...hp?f=46&t=29350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo chętnie odwiedzę znowu Serfauss, moja ulubiona arena, sporo czarnych tras dla wymagających tylko nie wiadomo jak będzie ze śniegiem na czarnych w grudniu. Nie można się tam nudzić - trasy dla wszystkich do tego 3 połączone areny, po prostu zajefajne. Jadę z Krakowa z Gajowym narty.png

Użytkownik witkac edytował ten post 02 listopad 2012 - 13:54 slownictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja jadę z Bochum Niemcy NRW mogę zabrać 3 osoby po drodze, trasa do uzgodnienia.

O to super może ktoś dołaczy po drodze z Niemiec ? W razie chęci przjazdu osób z innych częsci Polski proszę o info gdyz można kogoś gdzies dosadzić - ktoś deklarował przyjazd z Warszawy i miał jakieś wolne miejsca, jedno wolne miejsce jest w aucie jadącym z okolic Nysy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kim musiałbym się kontaktować w sprawie samochodu jadącego z okolic Nysy?

Napisałem na priv. Pzdr Zwolniło się jedno miejsce w moim busie jadącym z Trójmiasta na ten wyjazd tj 08.12- na siłę mogę w sumie wygospodarować nawet dwa miejsca dla chętnych. 15.12 lecimy ponownie w ten rejon ale na typową czterodniówkę -nartowanie od niedzieli 16.12 do środy 19.12 włącznie ?Jest opcja bardzo długiego pobytu - mozna połączyc dwa wyjazdy - zacząc jazde na nartach od 08.12 a zakończyć 19.11 i wrócic do kraju z drugim "turnusem". Jedna osoba zastanawia się nad takim wariantem więc na pewno ucieszyłaby się z towarzystwa. Również nie wykluczam przedłużenia wyjazdu o jeden dzień gdyby były chęci?Na tą chwilę są wolne miejsca w aucie jadącym z Trójmiasta oraz z Krakowa. Wyjazd z Krakowa bedzie mocno szkoleniowy można oczywiście się dołączyć do szkolenia na róznych etapach zaawansowania - będzie tam również w tym czasie kilka ekip z forum więc nie wykluczam może jakiejś integracji ?

Użytkownik jaro323 edytował ten post 14 listopad 2012 - 23:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy przez Polskę jedzie jaro323? Jak daleko jest z kwatery do wyciągów? Jeśli dojazd do wyciągów to czym (skibus, nasz bus, pociąg)? Jak przedstawia się plan dnia (o której pod wyciągiem i o której spod wyciągów)? Czy w kwaterze oprócz sauny (czy jest płatna?) jest WiFi? Robert

16.11-19.11 Ostatnie miejsce do Solden i Obergurgl z Gdyni i Krakowa , 24.11-27.11 Ischgl -Wyjazd-z-Gdyni-,

Uaktualnij stopkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy przez Polskę jedzie jaro323?

Oj bardzo daleko od Lublina będe przejeżdzał

Jak daleko jest z kwatery do wyciągów?

Niedaleko.

Jeśli dojazd do wyciągów to czym (skibus, nasz bus, pociąg)?

Wymieniłeś kilka ze sposobów ja dodam i ten ski-holidays-serfaus-fiss-ladis-a876.jpg

Jak przedstawia się plan dnia (o której pod wyciągiem i o której spod wyciągów)?

To nie obóz pracy .

Czy w kwaterze oprócz sauny (czy jest płatna?) jest WiFi?

Sauna płatna nie jest ale wafle i croiisanty z lidla na stok owszem są.

Uaktualnij stopkę!

To polecenia czy życzenie ? Zajęty byłem nartowaniem ale dziękuje za przypomnienie. Na kwaterze został mi ładny 4 osobowy apartamencik do zaludnienia - chetnie z dojazdem własnym gdyz ja mam juz raczej pełne auto . Standartowo również i na tym wyjeżdzie bedzie można skorzystać ze szkoleń narciarskich . Chetnych zapraszam .

Użytkownik jaro323 edytował ten post 20 listopad 2012 - 22:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...