Jump to content

Robert_z_Lublina

Members
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Robert_z_Lublina

 1. >>>2. 19-22 grudzień - Alpy Kitzbuhelskie   Austria ma zamknięte noclegi do 6.01 włącznie. Można próbować nocleg w Niemczech i codzienne dojazdy np. do SkiWelt. Czy i co masz w planach w terminie 19-22.12?
 2. Trudno z Jurasem się nie zgodzić. To stary wyjadacz najlepszych ofert. Kilkukrotnie byłem w Cervinii w ostatnim tygodniu kwietnia gdyż ZAŁATWIŁEM mniej lub bardziej specjalną ofertę. Oceńcie sami: period 27 April-4 May  2019 Free ski pass apartment 4 beds  € 1.516,00 apartment 3 beds € 980,00 studio 2 beds    €  676,00
 3. Czy byłbyś zainteresowany i może jeszcze inni zorganizowaniem takiego wyjazdu na Cervinię tylko w terminie 24.04-1.05 lub 25.04-2.05? Będzie to ostatni tydzień nartowania w Cervinii i dlatego karnet o wartości mniej więcej 300 EUR na Cervinię i Zermat (Szwajcaria) można mieć za darmo!
 4. Od 10 do 16 to nie 5 dni tylko niemal tydzień. Wyjazd we wtorek? Czy to błąd? Piszesz: rozkładane fotele, możliwość pełnego wyprostowania nóg, TV A dowody? Inni potwierdzają swojego busika zdjęciami...
 5. No tak... Miejsc brak do Nassfeld... Spóźniłem się...   Zapodaj kilka zdjęć z tego Nassfeld. Bo za dwa tygodnie chyba znów jedziesz? Napisz jak tam w Nassfeld łapiecie koronawirusa na stoku.
 6. Wiesio niepotrzebnie bije pianę na temat wyglądu śniegu a tu przecież każdy się domyślił, że chodzi o to, to, to... te zdjęcia napawają bardzo dużym optymizmem. I to głównie ze względu, że poza trasami śniegu jest sporo co oznacza, że jest naturalny! Czyli nie lód tylko w miarę miękko jakby ktoś miał w planach upadki. Jest sporo tego białego i przy ziemi wszędzie jest minus co oznacza, że jeszcze pod koniec marca powinno go być dużo. Życzmy sobie Świąt w Nassfeld na białym!
 7. W jakiej temperaturze (w domyśle ujemnej) coronavirus przestaje być aktywny? Może wystarczy tylko jeździć odkrytymi kanapami i nie chodzić do knajp by się nie zarazić?
 8. Teraz taki wyjazd to exclusive bo pozbawiony coronavirusa gdyż w Austrii. Z daleka od zamkniętych gmin włoskich. Nic tylko korzystać skoro Austria wolna jest od zachorowań. A są inne wyjazdy? Ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie Austria.
 9. To co jest najbardziej optymalne to najbardziej zależy od priorytetów. Aby znaleźć rozsądny kompromis trzeba zgrać jak najdłuższy pobyt na białym z jak najmniejszą liczbą dni urlopu. Czy twoja najlepsza opcja czyli 5 dni jest realizowana w zgodzie z jak najmniejszą liczbą dni urlopu? Dlaczego największą frekwencją cieszą się wyjazdy, które zahaczają o dni ustawowo wolne? Oczywiście, zawsze możesz powiedzieć. że albo urlop albo praca. Ale moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie optymalizacji wyjazdu pod kątem w/w dwóch wartości. Dla mnie niestety, z tego co wiem, to i pomimo braku optymalizacji (czy jazda po białym odbywa się od poniedziałku do piątku?) w wyjazdach BTN, wolnych miejsc nie macie.
 10. Czy możesz podać namiary na kwaterę w SkiWelt? Gdzie dokładnie i jak daleko od stoków?
 11. To jeszcze raz. Od 4 stycznia (cztery noce, cztery dni jazdy) to którego dnia i o której godzinie z Warszawy wyjazd?
 12.   Ooo... W BKK też nieźle ostatnio napadało. Powinniście mieć po czym jeździć.
 13. Byłbym zapomniał... Po wyjściu z kreta wsiadamy do gondolki i jedziemy na góre. Gdy wysiądziemy, możemy pójść do knajpy znajdującej się w tym samym budynku i... Uwaga! Jeśli będziemy kupować w barze to nic się nie dzieje ale jeśli pójdziemy do części samoobsługowej to spotka nas miła niespodzianka przy kasie gdy okażemy naszego Gopassa. UPUST!
 14.   Zadziałało. Wyjaśniam: po zakupie za 126 EUR nic się nie dostaje poza błędnie wystawioną fakturą. Natomiast przykładając po raz pierwszy do bramki na Molku Gopassa troszkę dłużej mnie wpuszcza. Powiedzmy, że nie 1 sekundę a 3. To tak jakby się ładował czterema dniami, które kupiłem. Każde następne wejście (na Mollku jest tylko jedno... do kreta) odbywa się płynnie.
 15. Kupiłem! 50 EUR taniej. Za jedyne 126 EUR 4 dni na Molku. Wreszcie do czegoś się przydaje gopass poza pizzą Tatrzańską.
 16. Ale jak człek w końcu z kieratu codziennego wyjdzie i kawałek puchu zobaczy to już mu tylko szusowanie w głowie. I chciałby jak najdłużej na tym stoku... A się nie da bo zamykają. Więc im wcześniej w gondoli tym dłużej na białym. Z autopsji wiem, że mało przychylnie patrzy się na tych co o 16.30 są na samym szczycie góry i to nie z powodu wywyższania.
 17. Może niech się wypowiedzą (bez lukrowania) jeżdżący z Wiesiem: musztruje załogantów? codziennie przed 8 rano przed busem trza być? odjazd busa spod stoku punkt 16 i nie ważne czy wszyscy są? kiełbasę wydziela? pierogi też? a jest kaszanka? śpi się pojedynczo czy grupowo (w kuchni)? I takie tam inne przemyślenia...   Robert
 18. >>Wyjazd w środę wieczorem, powrót w niedzielę po nartach. O której godzinie być w środę wieczorem i z której strony W-wy? A weźmiesz z Piotrkowa Tryb czy trzeba aż do Łodzi? O której trzeba być w Piotrkowie/Łodzi? O której godzinie będziesz w poniedziałek w Piotrkowie/Łodzi, W-wie? To ważne bo ludzie pracują.   Ile kasy za wyjazd z konsumpcją/bez konsumpcji? Czy w konsumpcję wchodzą napoje i jakie (w podtekście czy piwo swoje brać czy na miejscu kupować)? O której będziemy na stoku codziennie? O której ma się zjawić ostatni przy busie po szusowaniu?   Czy można wziąć dwie pary nart? W pokrowcach czy bez?   Robert
 19. Ooo... Wczoraj otworzyli...   Nawet ludziska już jeżdżą:   I nową knajpę otworzyli: Bez ściemy śnieg jest i to sporo.
 20. 8) 02.02 - 06.02 Saalbach , Zell am See , Hochkoenig 9)09.02 -13.02 Tauplitz, Altausee-Loser, Planneralm, Riesneralm, Schladming z basenem 10)16.02 - 20.02 Ski Amade 11) 23.02 - 27.02 Kitzbuehel, Zillertal Arena , Saalbach 12) 01.03 -05.03 Ski Amade 13) 08.03 - 12.03 Kitzbuehel, Zillertal Arena , Saalbach 14) 15.03 - 19.03 Lungau 15) 23.03 - 27.03 Saalbach, Zell am See, Hochkoenig 16) 30.03 - 03.03 Kitzbuehel, Zillertal Arena, Saalbach 17) 05.04-12.04 Królewski Zermatt - są jeszcze miejsca z dojazdem własnym   Zaktualizuj również dostępność wolnych miejsc w powyższych terminach. Robert
×
×
 • Create New...