Skocz do zawartości

Fischer Viron 3.3. to dobry wybór dla kobiety?


W.W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ja wiem, że teraz to raczej narty wodne, ale za to ceny nieco spadły. Dal żony upatrzyłem Volki Estrelle, ale wpadły mi w oko Fischer Viron 3.3. Czy ktoś coś może powiedzieć złego, czy dobrego o tych nartach. Narty 150, dla kobiety 50+, tylko przygotowane, płaskie stoki i trasy "dyrektorskie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielkie. Szkolona w technikach równoległych na nartach tradycyjnych. Wraca na narty po wielu latach przerwy. Jeździ bardzo zachowawczo i wyłącznie na dyrektorskich. Estrelle były wybrane, bo pasowały kolorystycznie do kurtki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Niewielkie. Szkolona w technikach równoległych na nartach tradycyjnych. Wraca na narty po wielu latach przerwy. Jeździ bardzo zachowawczo i wyłącznie na dyrektorskich. Estrelle były wybrane, bo pasowały kolorystycznie do kurtki.

No to pasuj narty do kurtki - absolutnie poważna rada. Gdyby sie okazało, że jednak zechciałaby jeździc troszke ambitniej, okazałoby się, że umiejetności jednak zostały itd. wtedy trzeba bedzie zmienić. Te Virony proponuje kupic wzrost -10 najkrótsze. Na płaskich trasach nauki nie utrudnią a bedą lepiej wspólpracowały z elementami techniki, która pamięta. Pozdro serdeczne PS Tak jak przeciętny dyrektor tak i przecietna zona nie musi być łamagą. ;)

Użytkownik Mitek edytował ten post 28 maj 2012 - 11:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć PS Tak jak przeciętny dyrektor tak i przecietna zona nie musi być łamagą. ;)

Mitek, wyrażaj się precyzyjniej bo W.W. może skuma ale reszta towarzystwa niekoniecznie i znowu sobie nagrabisz. Nie ma przeciętnych żon, są tylko żony przeciętne narciarsko. A dyrektorzy bywają przeciętni w całej rozciągłości. Przepraszam za ogórkowy O.T. tatmak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mitek, wyrażaj się precyzyjniej bo W.W. może skuma ale reszta towarzystwa niekoniecznie i znowu sobie nagrabisz. Nie ma przeciętnych żon, są tylko żony przeciętne narciarsko. A dyrektorzy bywają przeciętni w całej rozciągłości. Przepraszam za ogórkowy O.T. tatmak

Na forum statystycznie tak wychodzi niestety. W bardzo wielu postach Panowie (nie ma to związku z postem W.W - to takie ogólne spostrzeżenie) opisuja swoje parnerki jako ofiary ledwo zsuwające się, bojaźliwe, bez kondycji i generalnie jeżdżące dlatego, że muszą. Nie zgadzam sie z tym obrazem naszych dziewczyn i przy każdej okazji bedę to zaznaczał. Dziewczyny daja radę, przełamują strach i przeciwności jeżdżą coraz lepiej, mają zdecydowanie większą swiadomośc własnych umiejjętności i prawidlówej samooceny niż faceci, bardzo rzadko popadają w samozachwyt nad sobą itd. Zartobliwa uwaga z poprzedniego mojego postu ma nam o tym przypomnieć. Pozdro serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten wątek bo moja nieprzeciętna ale narciarsko przeciętna żona też myśli o własnych nartach a ja jej uporczywie wypożyczam. Sytuacja jest bardzo podobna do W.W. tyle że żona jest 50 - a nie +. Mitek, moja "dziewczyna" akurat z trudem przełamuje strach, nie ma narciarskiej świadomości i samooceny ale za to błyskawicznie popada w samozachwyt. I to wspaniałe bo ten samozachwyt gwarantuje mi rodzinny wyjazd na narty w najbliższym sezonie. Jak samozachwyt się utrzyma, to kupię jej w końcu te narty, tylko doradźcie dobrze W.W. a ja przy okazji będę wiedział czego się trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na tego rockera i kolor, a przede wszystkim rady doświadczonych kolegów wybrałem nartę Volki Essenza Chiara, bo ... pasuje do kurtki. Prawdziwych narciarzy może to zdziwić, ale Tatmak mnie rozumie. Zadowolona małżonka, to kolejne dni na stoku. Wiecie, ile się naszukałem niebieskiego kasku w ciapki!!! Wreszcie kupiłem Salomona i poszedłem podziwiac BBR i ... ani się obejrzałem, jak sprzedawca dobrał jej gogle Okleya - za pół tysiąca.!!!! Co było robić? - Zapłaciłem.

Użytkownik W.W. edytował ten post 30 maj 2012 - 14:29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...