Skocz do zawartości

Na narty pociagiem


lukas8295200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym sie wybrac na narty z paroma znajomymi, ale tylko na 1 dzien. Bedziemy jechac pociagiem od Katowic, wiec mam pytanie do Was: Jaki stok mam wybrac, zalezy mi na tym aby byl wyciag krzeselkowy i w miare latwe trasy. Dodam tylko ze w tamtym roku bylismy na Soszowie, ale od dworca bylo dosyc drogi pod sam stok. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym sie wybrac na narty z paroma znajomymi, ale tylko na 1 dzien. Bedziemy jechac pociagiem od Katowic, wiec mam pytanie do Was: Jaki stok mam wybrac, zalezy mi na tym aby byl wyciag krzeselkowy i w miare latwe trasy. Dodam tylko ze w tamtym roku bylismy na Soszowie, ale od dworca bylo dosyc drogi pod sam stok. Pozdrawiam

Najbliżej Czantoria, pociąg zatrzymuje się praktycznie po drugiej stronie drogi. Reszta to już będą warianty kombinowane pociąg plus autobus...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej Czantoria satcja Ustroń Polana przechodzisz przez ulicę i za 100 m jesteś na wyciągu,Szczyrk też może byc, ale to już pociąg do Bielska i PKS do Szczyrku staje pod samą Golgotą, tam masz wiele zróżnicowanych tras przerabiałem te warianty wiele razy :) w Wiśle na Soszów można dojechac busem Zapomniałem o najlepszej, ale trochę droższej opcji, wsiadasz w Katowicach w autobus i wysiadasz na Wielkiej Raczy a tam to już jest gdzie pojeździc 3 wyciągi krzesełkowe i 16 km tras :) http://www.trekkingc...lka-racza-2012/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...