Skocz do zawartości

Czy warto kupić gogle Oakleya


rumacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kazek a ty używałeś Oakleya?

Jak widac

Tak się dziwnie składa ze od 10 lat zajmuję się zawodowo okularami i co dziennie spotykam baranów kupujących okulary dla napisu i nie potrzebuję kupować na odpuście bo mam swoich kupę lepszych od oakleya ale nie wiem czy o takich słyszałeś więc nie będę Ci o nich opowiadał


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek, nad techniką pracjuę, biegam, od sierpnia chodzę na siłkę, stosuję dietę i takie tam inne pierdoły. Tyle teraz moge do najbliżeszego wyjazdu. Na nartach jeżdżę niedługo jak na mój wiek bo raptem od 4 lat. Kiedy zacząłem kupwać sprzęt , popełniłem kilka błędów. Między innymi dałem się namówić ( sam zdecydowałem) na gogle makrokesze. Spieprzyłem tym wyborem tygodniowy wyjazd do włoch swojemu synowi a sam walczyłem z parą i kiepską widocznością ze swoimi goglami.

Takich pomyłek było kilka i niestety nie stać mnie już na tanie rozwiązania.

Użytkownik rumacz edytował ten post 16 grudzień 2011 - 22:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie kupiłem gogle blizarda a młodemu jakiś inny shit . Nie pamiętam czy to było makro czy tchibo. Dzisiaj dałbym sobie jednak głowę uciąć że między tymi makrokeszami a okleyami też nie było róznicy

Użytkownik rumacz edytował ten post 16 grudzień 2011 - 22:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumacz jeżeli po prostu chcesz google które nie będa parować kup jakiekolwiek z podwojną szybką.Jeżeli od googli oczekujesz czegoś więcej niz tylko nieparowania i do tego masz srodki na dobry i sprawdzony na kilka lat KOMFORTOWEGO uzytkowania produkt rozejrzyj się za czymś lepszym.Ja ze swojej strony spokojnie polecic moge produkty smitha -przetestowane organoleptycznie.Z oakleyem nie mam żadnych doswiadczeń ale z ilosci achów i echów słyszanych w moim ulubionym sklepiku narciarskim wnioskuje że również jest to dobry produkt .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moich pierwszych podrygach narciarskich używałem prostych googli uvexa model paradox bodajze -własnie taki makrowy modelik.Nie zdażylo mu się żeby zaparowały a wywrotek miałem sporo -z tego co pamiętam w pierwszym dniu w prawdziwych alpach wywaliłem sie ze 30 razy .Co jak co ale na gogle narzekac nie moglem ,pomimo ciągłego kontaktu z gleba i śniegiem nic się z nimi nie działo .A ide spać jutro coś doskrobię więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolle? Chyba niżej niż gogle blizarda Jaro ja już jestme po pierwszych podrygach narciarskich. Miałem na to jakieś gówniane makorokesze którer czesto zachodziły mimgla. Teraz czas na własciwe wyposażenie

Użytkownik rumacz edytował ten post 17 grudzień 2011 - 23:17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...