Skocz do zawartości

Czy warto kupić gogle Oakleya


rumacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Jeżeli masz takie fundusze i możesz sobie na to pozwolić to w mojej opini warto bo Oakley to najwyższa światowa półka, zarówno pod kątem materiałów i wykonania ale przede wszystkim znakomitej optyki szyb. Ja osobiście na co dzień chodze w okularach, na nartach jeżdze tylko i wyłącznie w szkłach kontaktowych więc te kwestie są dla mnie szczególnie ważne. Tak więc myślę że sa one warte swojej ceny, zresztą ...wyznaję zasadę że jak cos jest naprawdę dobre to to musi kosztować...oczywiście naprawde dobre gogle kupisz za mniejsze pieniądze ale za najwyższą jakośc trzeba niestety słono zapłacić... pozdrawiam, Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kase kupuj tylko popatrz żebyś dostał dwie szybki -przy cenie tych gogli w pl na poziomie tysiaca pln powinny być obie w zestawie .Pożniejsze dokupywanie raczej nie ma sensu w przypadku Oakleya ponieważ za dodatkowe słono sobie liczą.Popatrz jeszcze za smithem i/o lub i/os -tam szybki masz dwie w cenie ale nie wiem czy u nas.Za zachodnia granica są w standardzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Cena jest hardcorowa, ale produktu szukam przez kuzyna w USA. Tam ceny są trochę inne nawet przy obecnym kursie dolara. Tak czy inaczej za google z jedną szybą np seria splice trzeba dać ok 100-120 usd a za airbraka z dwoma szybami ok 180- 200 usd. Pytanie czy warto aż tyle zapłacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze mnie fascynowało że lud za kawałek plastiku i gumki jest w stanie zapłacić taką forsę. Ale cóż napis czyni cuda :)

napis ,napisem, płacisz za markę i jej produkt bardzo dobry zresztą, akurat w tym przypadku gogle ,posiadam okulary słoneczne oakley kosztowały Parę zł:rolleyes: ale uwierz warto:) wydać te Parę złotówek więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat o marce tylko słyszałem, ale miałem okazje zobaczyć jak robi się gogle Uvexa i jak je później testują. Wiem już za co się tak naprawdę płaci więc jeśli ktoś ma pewność że to dobry towar to czemu nie. Bo ja już nie jedną parę skasowałem :) i wiem że warto dopłacić. Poza tym cena nie jest jakoś specjalnie kosmiczna. W tym roku wyszły gogle z wyświetlaczem i gps-em wbudowanym(jak w samolotach wojskowych) wyświetlają nam np. wysokość, prędkość ciekawe ile taka zabawka kosztuje i jak z jakością.

1500 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z jakością, rok temu dostałem od przedstawiciela Blizzarda Gogle jakiś ich tam topowy model z polaryzacją itp. już mają pękniętą szybkę :)

Odpowiedz jest bardzo prosta :)its just Blizzard.Smitha gogielki mają podobno niezniszczalne zarowno jak i obudowy jak i szkła.O takich szczegółach jak samosciemnianie (co prawda z jakąś zwłoką ) i związana z tym zmiana kolorów szkła widoczna dla obserwatorów z zewnatrz to już sprawa drugoplanowa.Poza tym nie trzeba wozic dwóch par gogli bo wystarczy jak wożę samo szkielko w kieszonce softshela na piersi.Wymiana szkiełka zajmuje mniej więcej tyle czasu ile kolejka piersioweczki z wisniowym kompocikiem na kanapie ósemce . Ale juz pisałem kupuj te orkleye bo pomimo że Oakley średnio mi się podoba to ten model ma kozacki i też nad nim może pomyślę lub nad smithem i/os jak mi się moje i/o znudzą:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak a jakie sztuczki znają ??????????

np takie że możesz patrzeć na ładne dziewczyny:) pod słońce i nie trzeba oczu mrużyć tak jak w okularach z kramu za 20 zł ,ponioł WAŚĆ z mojej strony to wszystko ps to kiedy jest w twojej okolicy najbliższy odpust ,tam też mają super okulary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziwnie składa ze od 10 lat zajmuję się zawodowo okularami i co dziennie spotykam baranów kupujących okulary dla napisu i nie potrzebuję kupować na odpuście bo mam swoich kupę lepszych od oakleya ale nie wiem czy o takich słyszałeś więc nie będę Ci o nich opowiadał

Użytkownik kazekzg edytował ten post 16 grudzień 2011 - 21:02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dziwnie składa ze od 10 lat zajmuję się zawodowo okularami i co dziennie spotykam baranów kupujących okulary dla napisu i nie potrzebuję kupować na odpuście bo mam swoich kupę lepszych od okleya ale nie wiem czy o takich słyszałeś więc nie będę Ci o nich opowiadał

Kazek dlaczego nie:) podziel się swoim doświadczeniem w dziedzinie optyki ,jak nie mi bo ja baran jestem, tak ,bo kupiłem oakleye ,może komuś innemu się przyda Twoja wiedza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek dlaczego nie:) podziel się swoim doświadczeniem w dziedzinie optyki ,jak nie mi bo ja baran jestem, tak ,bo kupiłem oakleye ,może komuś innemu się przyda Twoja wiedza

Również i ja przyłączam sie do prośby Tomala o podzielenie się wiedzą odnośnie tych okularów vel googli.Między innymi poto jest to forum aby dzielić się informacjami z których skorzystać może każdy tu zarejestrowany/zalogowany. Być może i pomysłodawca tematu na tym skorzysta -poco ma wydawać 200 usd kombinując co niemiara z transportem tych googli ze stanów skoro być może okaże sie że Kazek zdradzi mu sposób ,możliwość lub też sposobność (niepotrzebne skreślic ) na nabycie,zakup lub stanie sie posiadaczem podobnej klasy i wizerunku googli za powiedzmy ułamkową ich wartość.

Użytkownik jaro323 edytował ten post 16 grudzień 2011 - 21:19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze mnie fascynowało że lud za kawałek plastiku i gumki jest w stanie zapłacić taką forsę. Ale cóż napis czyni cuda

kazekzg
Tak się dziwnie składa ze od 10 lat zajmuję się zawodowo okularami i co dziennie spotykam baranów kupujących okulary dla napisu


przepraszam a to kto napisał ,Kazek :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 dolców płaci się za napis no może trochę więcej skład gogli to gumka jak to gumka oprawa bardziej lub mniej elastyczna i szybka która stanowi o jakości widzenia to cała filozofia. w zależności kogo się nagnie do promocji towaru rośnie jego cena.

Pewnie ciężko Ci to zrozumieć ale podobny skład posiada 90 procent produktów którymi się otaczasz na nartach ,łowiąc ryby ,płynąc łódka,jadąc samochodem i po prostu żyjąc.O dziwo nawet narty których używasz czyli atomic sl 11 nie sa warte pieniedzy które kosztowy a jedynie jakąś marginalna ich część.
Dalej czekamy na propozycje tych niszowych kozackich googli nie dla baranów-sezon jeszcze nie w pełni więc bedzie możliwość skorygowania opini o tych masówkach stworzonych z gumki plastiku i kawałka tworzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL 10 używam chcesz najlepsze http://www.rudyproject.com/


Kazek ceny oksów rudego przyprawiały mnie o istny zawał serca gdy szukałem czegoś do latania na mtbku po trójmiejskich lasach -myśle że ceny googli narciarskich będą jeszcze ciekawsze niż prezentowane przez nas propozycje smitha i oakleya.Co prawda jest szansa na to że się myle ale musiałbyś to poprzeć konkretnym przykładem najlepiej bezpośrednim do danego produktu tej firmy .Szczerze to po 3 albo 4 zestawie mlecznego cziwasa w piątkowy wieczór nie chce za specjalnie mi się kopać przez stronę producenta bez bezpośredniej oferty handlowej.Druga sprawa to to że pomimo że narciarzem stałem się w tym roku to podczas żadnego z moich kilkunastu wyjazdów narciarskich do ośrodków austriackich nie widziałem u nikogo ani w żadnym sklepie googli tej firmy .

Użytkownik jaro323 edytował ten post 16 grudzień 2011 - 21:56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...