Skocz do zawartości

Kurtka Salomon Aero-X - co o niej sądziecie


Waldi_l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Drogie koleżanki, drodzy koledzy wpadła mi dziś w ręce bardzo ciekawa kurtka Salomon Aero-X w bardzo dobrej cenie (tak mi się wydaje) bo kosztuje 1390zł, ponoć normalnie ponad 2 tys.(ta jest z outletu) I mam do was takie pytanie, czy wiecie coś o tej kurtce, jak faktycznie się sprawuje i czy warto za nią zapłacić te 1390zł? Koleś w sklepie powiedział mi żebym brał bez zastanowienia, gdyż jest to najwyższy model Salomona, plus bardzo dobre parametry 20000/20000 no i do tego ochrona kręgosłupa (odpinany żółwik w kamizelce-co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło) i jeszcze 100 jakichś tam systemów o których nie za wiele wiem - ważne jak dla mnie jest to, że nie jest gruba i można jak coś zamiast kamizelki polara zamontować w bardziej mroźne dni. Chciałbym jednak poznać wasze opinie, co o tej kurtce myślicie - gdyż mam zamiar kupić kurtkę na kilka lat. a te 1400zł to sporo kasy i nie chciałbym je w błoto wyrzucić. Pozdrawiam Serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Miałem taką tydzięń i zaczęła się mechacić. Reklamacja została uznana ale na moją prośbę o przysłanie mi nowej kurtki bez wad dostałem odpowiedź odmowną. Zwrócili mi kasę. Podobno mieli jakaś wadliwą partię. Przy zakupie sprawdź, czy z zetknięciu z rzepem nie odchodzą nitki z membrany. U mnie tak się działo i po tygodniu widoczne były przetarcia. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, często Salomon ma oznaczenia na pasie śnieżnym (model kurtki, membrany itp), albo na rękawie (u mnie np jest na rękawie przy zamku - oczywiście od strony zewnętrznej) i ewentualnie przyjrzyj się czy przypadkiem jak masz kołnierz na którym jest napisane dookoła Salomon czy nie pisze też model (może być mało widoczne - napis wykonane takim samym kolorem nitki co cała kurtka) Pozdrawiam Serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedz! nie znalazlam nic z tych rzeczy...na rekawie mam tylko "climaPRO", ale bez modelu. no nic. dzieki za pomoc

Szczerze powiedziawszy trochę dziwie się że nigdzie nie jest napisane jaki to model - no ale może, w sumie za damskimi kurtkami nigdy się nie rozglądałem, a na męskich zawsze oznaczenie modelu było. Możesz jeszcze eewentualnie poszukać w katalogu Salomona jaka to kurtka z jakimi parametrami. Pozdrawiam Serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, właśnie kupiłem kurtkę Salomon Gangster, uszyta jest z materiału climaPRO. I już na pierwszy rzut oka się lekko mechaci, a w miejscu gdzie ok 50 razy przyczepiłem i oderwałem rzep stworzył się wyraźny meszek, czy to oznacza, że kurtka jest wadliwa i będą z nią problemy? Proszę o radę gdyż kurtkę odkupiłem od prywatnej osoby i na szybko mogę ją zwrócić, za tydzień lub miesiąc będzie za późno.

Ja takie zmechacenie zareklamowałem i zostało to uznane za wadę. Poza tym np na łokciach te zmechacenia zaczęły bardziej wygladać jak przetarcia. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...