Jump to content

11-14.11 Stubaier Gletscher z bazą w starym Bauernhausie w Neustift


Jarda
 Share

Recommended Posts

Pomysł zacny, nie powiem, ale nas troszkę jest Piter i to całkiem sporo, więc nawet jakieś przyjazne miejsca na kwaterce raczej odpadają. Ale zawsze można zrobić wspólną pianę zaraz po nartach w Mutterberger Stadl (fajna, choć głośna knajpka z klimatem przy dolnej stacji gondolki), a jak się nasze laski rozochocą to może i na rurki wejdą potańczyć i nie tylko, jak onegdaj ;-D Zdravim :-)

po strojach na fotce widzę, że Wy tam na narty nie jeździcie :D hehehe
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj z HesSki odwołaliśmy rezerwację w Kaprun i ustrzeliliśmy kwaterkę w Krossbach (3 km od Neustift w stronę lodowca). Uznaliśmy, że warunki w Kaprun grożą całkowitą patologią, a na Stubaiu bądź, co bądź jest ponad dwa razy więcej białego. Dodatkowym argumentem jest to, że Hesia za rolkami nie przepada, a rowery nam do auta nie wejdą :D Będziemy zatem na Stubaiu od 10 do 13 listopada. Mamy nadzieje na spotkanie i integrację z Waszą ekipą :) Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Będziemy zatem na Stubaiu od 10 do 13 listopada. Mamy nadzieje na spotkanie i integrację z Waszą ekipą :)

Siemano :-) Możemy zacząć naszą wspólną integrację już od Waszych Bielan, bowiem tam zabieramy "naszych" ludków z Wrocka, więc - jakby co - możemy śmignąć dalej już wspólnie (o ile zamierzacie wyruszyć 9.11 wieczorkiem). Byłaby nawet możliwość załatwienia dla Was wypasionej i niedrogiej kwaterki, zupełnie niedaleko naszej starej "wiejskiej chałupy". Więcej na priva - jakby co ;-) Zdravim :-)
Link to comment
Share on other sites

L A S T M I N U T E ! ! ! Prawdopodobnie będziemy mieli dwa wolne miejsca w aucie na stubaiski wyjazd (jutro rano Wueres się ostatecznie określi czy jedzie) Wyjazd z Wrocławia w środę 9/11/2011 około godziny 15-16. Przejazd przez Niemcy. Planowany dojazd do Neustift około 23. Powrót w niedziele 13/11/2011 bezpośrednio po nartach - około 16-17. Planowany dojazd do Wrocławia 24-1 Jedyne ograniczenie to długość nart - max 170 cm z uwagi na to, że będą podróżować one wewnątrz samochodu w tunelu na narty. Z tego powodu bardzo mile widziany pokrowiec Koszt paliwa i winiety austriackiej do podziału pomiędzy wszystkich jadących. Przy prędkości przelotowej w granicach 150 km/h przewiduje 3 tankowania, co da koszt około 200-250 zł za osobę oczywiście za podróż w dwie strony. Pozdrawiam

Użytkownik sese edytował ten post 07 listopad 2011 - 23:51 kosmetyka:)

Link to comment
Share on other sites

... Jeśli jesteś zdecydowany jechać przez Wawę swoją furą, no i zabrać po drodze (z Wawy) troje naprawdę wartościowych i czadowych pasjonatów "białego", poczym dołączyć we Wrocku do większego konwoju - wtedy kontaktuj się przez priva :-) Powiem tyle - ekipa nader przednia, a wspomnienia wyprzedzać będą nawet Twoje ... imaginacyje ;-)

(jutro rano Wueres się ostatecznie określi czy jedzie)

czyżby oznaczało to, że sam ... Pan Jarosław we własnej osobie zaszczyca swoją obecnością tą szczególną tyrolską ekskursyję ? Zdravim :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 07 listopad 2011 - 23:48

Link to comment
Share on other sites

... Jeśli jesteś zdecydowany jechać przez Wawę swoją furą,

Mam nadzieje, że to propozycja dla rosiniolek1 a nie dla mnie :) Chociaż nadrabiać 700 km dla dwóch forumowiczów bez transportu... bezcenne

czyżby oznaczało to, że sam ... Pan Jarosław we własnej osobie zaszczyca swoją obecnością tą szczególną tyrolską ekskursyję ?

Pan Jarosław chyba właśnie przeżywa szczególnie ciężki okres w miesiącu :) w ciągu tygodnia conajmniej kilkakrotnie zmieniał zdanie. Sam nie wiem czy pojedzie czy nie. Stanowisko na godzinę 14:30 było: "chyba jadę, najwyżej wezmę drugie auto"

Użytkownik sese edytował ten post 07 listopad 2011 - 23:57

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że to propozycja dla rosiniolek1 a nie dla mnie :) Chociaż nadrabiać 700 km dla dwóch forumowiczów bez transportu... bezcenne

Przecież nie śmiałbym gnać krajan z dolnej cześci naszego Śląska specjalnie po ludków z Wawy, a gdzieżby .... ;-)) Zdravim :-) ps To jak z tym apreski ;-) ?
Link to comment
Share on other sites

To jak z tym apreski ;-) ?

No jak to co... :) Miałeś niezły pomysł z tym Mutterberger Stadl - dwa lata temu codziennie po nartach zamierzaliśmy z Hesią tam zawitać, ale jakoś się nie złożyło. Teraz będziemy mieć kolejną szanse. PS a nocne skibusy powodują, że apres będzie mogło trwać i trwać :)

Użytkownik sese edytował ten post 08 listopad 2011 - 00:13

Link to comment
Share on other sites

wraz z wygodnym transportem od Katowic via Opole i Wrocław Nowe 9-os. busy. Fajna, niekonfliktowa i zgrana ekipa fanów białego - typu ... pierwsi na stoku, a ostatni do łóżek ;-)))) start jutro wieczorem, czyli w środę 09.11 Odjazdy : z Katowic ca 18.30, z Opola ca 21, z Wrocka ca 23, Tourplan : cztery dni na Stubaiu, ostatniego dnia w drodze powrotnej "robimy" Soelden na pożegnanie. Świetna, klimatyczna stara kwaterka, ale z wygodami (w cenie sauna, wifi) - po prostu mega ! więcej na priva lub 603 498 242 (najlepiej), bo do północy mogę nie być na necie. ps A lampa nieustająca nam świeci http://www.bergfex.a...etscher/wetter/ :-)

Użytkownik o.tisk edytował ten post 08 listopad 2011 - 12:26 dopisek

Link to comment
Share on other sites

A lampa nieustająca nam świeci http://www.bergfex.a...etscher/wetter/ :-)

Niech świeci !!! Niech świeci !!! :D Jak nie zobacze to nie uwierzę. Od ponad 15 lat jeżdze na wyjazdy narciarskie (nie licze tych lat kiedy nie miałem wpływu na to gdzie jadę i kiedy) i takiej prognozy jeszcze nie widziałem. Jakbym jeszcze w moim bagażniku przypadkowo znalazł Stoeckle Laser SL Fis to uznałbym, że umarłem i trafiłem do narciarskiego raju ... PS. 19 godzin to launch (nie mylić z lunch :) ) PS Ponieważ Wucośtam ciągle się waha to ponawiam info o 2 wolnych miejscach w autku - post #47

Użytkownik sese edytował ten post 08 listopad 2011 - 20:09

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...