Skocz do zawartości

Rossignol Radical 9SL TI


aligator

Rekomendowane odpowiedzi

witam. podłączam się z zapytaniem o Rossignol Radical 9SL TI. testowałem ostatnio przez cały dzień i mam mieszane uczucia. ogólnie chciałem ją mieć bo jestem wzrokowcem i szata mnie powala, ale... no właśnie małe ale to to że narta nie trzymała na lodowych odcinkach stoku i nie wiem jak bym przyciskał to i tak miałem uślizgi. jeździłem na tym modelu z sezonu 08/09 i całkiem inaczej się zachowywała a testowałem tego samego wtedy dnia volkli racetigery sl i rossi oceniłem wyżej. nie jestem aż takim znawcą i dlatego pytanie czy ktoś może coś powiedzieć o sl z tego roku? a co do gs to jeździem na Rossignol RADICAL 8GS WORLDCUP OVERSIZE i po prostu masakra, według mnie ******, normalnie z buta zdjąć nie chciałem :) tyle że wolę sl... ludzie, opanujcie się...******* to jest wulgaryzm ??? byłem przez pięć lat moderatorem na forum i takie wtrącanie się w każde słowo jest.... no...

Użytkownik aligator edytował ten post 10 marzec 2011 - 20:58 wulgaryzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. podłączam się z zapytaniem o Rossignol Radical 9SL TI. testowałem ostatnio przez cały dzień i mam mieszane uczucia. ogólnie chciałem ją mieć bo jestem wzrokowcem i szata mnie powala, ale...

rozbawiłeś mnie :D szata? to masz trudniej niż z samochodem w salonie.. tam przynajmniej można szatę wybrać :confused: jak już wie sie co kupić warto:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkol, wiesz co najbardziej lubię na przeróżnych forach? odpowiedzi nie na temat :) lubię jak narta mi się podoba i nie interesuje mnie opinia innych o tym, bardziej interesuje mnie pomoc w temacie. lubię jak coś wygląda, samochód, narta, spodnie, kask... zawsze tak mam a później sprawdzam dane techniczne i jak jest do bani to i ****** sorry, piękna szata nie pomoże :)

Użytkownik jark edytował ten post 10 marzec 2011 - 21:21 wulgarny język

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z odpowiedź. Nie wiem, być może za słabo jeszcze dociskałem, być może narta nie była dobrze naostrzona. Na innych, które testowałem w tym roku jakoś tego nie miałem a w większości jeździłem po stokach mniej lub bardziej oblodzonych. O GS wspomniełem tylko dlatego że pierwszy raz na takich jeździłem i bardzo mi się to spodobało. Co do lansu, tak poza tematem. Czy narciarz, który chce dobrze wyglądać jest lanserem? Czy dobrze na nartach jeżdżą tylko Ci, którzy nie mają zbyt wiele kasy? Nie rozumiem za bardzo tego że atakuje się ludzi, którzy zbyt dobrze wyglądają na stoku. Nie jeżdżę do Zakopca po to żeby stać i pokazać się w kolejce, tak się robi podobno :) jeżdżę przeważnie tam gdzie jest luz i nie ma kolejek. lubię się dobrze ubrać i dlatego na nartach też lubię dobrze wyglądać. wkurza mnie ocena ludzi po kilku postach na stoku... Pozdrawiam... :) w sumie to nie do Ciebie Matsil....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, dzięki. poczytałem trochę co podałeś i w opiniach atomic powala, nawet mi ta czerwień do kurtki pasuje :) Volkl to ja bym brał w ciemno (jeździłem na modelu 09/10, naprawdę super) tylko jak pajac z tym żółtym bym wyglądał i jeszcze pomarańczowe radicale na nogach :) teraz rozumiesz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie Matsil to w każdym poście piszesz trochę inaczej o tej narcie (rossignol znaczy się). ja tam nie spękałem i tą nartę kupiłem :) Zdam relację w przyszłym sezonie czy to był dobry strzał czy raczej mam sobie ładne parapety w domu zrobić....:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...