Skocz do zawartości

Narty dla dwulatki


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... ja jestem pierwszy, który powie, zaczynajcie jak najwcześniej... Ale 2 lata ? :D... choć znam dzieci, które rozpoczynały w tym wieku :D... No więc jeśli to świadoma decyzja (miała kiedykolwiek załozone buty i narty na nogach ? Tak w pokoju na dywanie np. ? :D)... Bo w odwodzie, a juz na pewno, jesli nie miała nigdy na nogach butów i nart, pozostaje wypożyczalnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypinane do butów miała, niezłą radochę jej to sprawiało... więc moze zacznie się bawić w czymś bardziej normalnym . 66cm nie będzie zbyt wielkie ? o tak małych nartach nie mam pojęcia

Użytkownik pawelw edytował ten post 08 grudzień 2010 - 23:01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój synek ma 2,5 roku, ale wzrostowo i wagowo podobnie do Twojej córki. Narty i buty ma po starszej siostrze: narty rossignol 69 cm (takie z robotami, nie pamiętam, jaki to model:)) oraz buty także rossignola rozmiar 15,5. Buty kupione kilka lat temu na allegro za 30 zł bez jednej ryski, a narty niestety w sklepie za kilka stówek. Kiedyś pisałam już, że robiliśmy próby w domu na dywanie i był zachwycony, a w poprzedni weekend były pierwsze zjazdy. Górka "mazowiecka" czyli 40-50 m zjazdu, wyratrakowana przez mój samochód;), no i dzieciaki śmigały. Synek jeździł ze swoją starszą siostrą, więc miał silną motywację, bo on musi robić wszystko to, co siostra:) Mamusia była wyciągiem talerzykowym (kij od łapaty z rączką na końcu). Ale do rzeczy: narty 69 cm sprawdziły się bardzo dobrze, nie widzę potrzeby krótszych. Młody nie przydeptywał sobie nart, ładnie równo prowadził, zaczął płóżyć i zatrzymywać się sam. Jeździli 2,5 godziny w zasadzie bez przerwy. Ogólnie jak na pierwszy raz - genialnie! (pewnie wszyscy rodzice mówią tak o swoich dzieciach). Jestem pełna optymizmu przed wyjazdami w prawdziwe góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...