Skocz do zawartości

Długość nart SALOMON TORNADO TI do wzrostu 186 cm / waga 96 kg ? 170cm czy 178 cm ?


golek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zwracam się z prośbą o poradę dotyczącą długości nart SALOMON Torando TI Zdecydowałem się na tą nartę, ze względu na jej parametry oraz dobre opinie. Mam możliwość zakupienia nart i zastanawiam się, którą długość wybrać? 170 cm czy 178 cm ? Potrzebuję do allroundu z delikatnym freeridem. Dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam. Marcin 1. M 2. 29 3. 96 kg 4. 186 cm 5. 3 lata intensywnej jazdy 6. średnio zaawansowany 7. 70 flex 8. head xrc i1100 170 cm/ wszystkie warunki plus freeride/ miękka narta i tzw. "wariatka" wspaniała na muldy model crossowy 9. zmienny z nastawieniem na stabilność 10. trasy wymagające częściej czarne również freeride (trasy Polska 60% / Słowacja 40% ) 11. doskonalić technikę do perfekcji 12. ok. 30-40 dni 13. Narty w podobnym przedziale cenowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jeszcze raz dziękuję za porady. Tornado sprawuje się wspaniale i stwierdzam, że długość 178 cm jest idealna do moich parametrów. Chcę jednak jeszcze poeksperymentować i szukam allrounda twardszego oraz ambitniejszego niż Salomon. Co polecacie, może coś Roosiego ???? (wykluczam slalomówki) Parametry na początku mojego posta, wyłącznie trasy przygotowane. Dzieski ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado jest idealna na większą ilość śniegu a zwłaszcza puch. Na lodzie, twardym stoku oraz rozjechanym już gorzej. Wiadomo, że posiada cechy charakterystyczne dla tego typu narty. Szukam jeszcze ciekawej narty, która będzie twarda, stabilna i wymagająca, tak aby podnosić swój poziom. Ze względu na moją duża masę , chcę pojeździć na czymś bardzo twardym i zobaczyć jakie będą odczucia. Jak każdy z Nas szukamy ideału, oczywiście biorąc pod uwagę warunki w jakich jeździmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...