Skocz do zawartości

Przedszkole Narciarskie - czyli wyjazd Rodzinny w Alpy z przedszkolem dla Grzyba :)


PiVi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra... szukam jakiejś propozycji wyjazdu w Alpy (Austria/Włochy) w 1-3 rodziny z 1-3 dziećmi (właśnie namawiam zainteresowanych) z dziećmi 4-7 lat tak by na miejscu były zorganizowane zajęcia dla dzieciaków - szkółka narciarska + ewentualnie jakieś zabawy etc. - oczywiście "polska" opieka by dzieci nie miały problemów komunikacyjnych, a rodzice w tym czasie mogli zająć się sobą :).. na śniegu. Znalazłem podobny temat z 2007 roku- ale od tego czasu pewnie trochę się zmieniło :) Jakieś propozycje ? Ktoś korzystał z tego typu ofert ? Ewentualnie gdzieś (alpy) jest na miejscu jakieś fajne "przedszkole" ? Kwaterki, dojazd etc.. jestem w stanie sam sobie zorganizować - problem, że nie chciałbym jechać w ciemno i "zdawać" dzieciaki do ośrodkowej "przechowalni" :) PiVi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niezmiennie polecam dimbo - mają dużo ofert terminowo w alpach, byłam z nimi na kronplatzu, tam dzieciaki się doszkalały, pierwsze kroki na nartach też z dimbo ale w korbielowie, warunki w hotelu znakomite, dzieci na bardzo dobrych warunkach cenowych i w hotelu i na wyciągach. sama zaś byłam w kappl(www.kappl.at) - tam mają narpawdę fajne przedszkole dla dzieci i tych co nie mogą być na nartach cały dzień, bo za małe(wówczas przedszkole nienartowe) i niezła szkółka narciarska(ale oczywiście bez j. polskiego) jeśli uzbieracie więcej dzieci, które się znają do takiego przedszkola stacjonarnego to wtedy niemieckojęzyczna opiekunka nie będzie miała problemu, bo dzieci zajmą się sobą. najgorzej zostawić jednego malucha(byłam świadkiem jak polska mama próbowała malca zostawić i nie bardzo to szło, a moi 2 synowie zostali bardzo chętnie, bo zostali we własnym towarzystwie, mieli lat wówczas 3 i 5) przedszkole jest na stoku na stacji pośredniej, to ważne, bo się jest blisko dziecka, nie trzeba zjeżdżać na sam dół, by się dowiedzieć czy wszystko gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 lat później...

.................... uczą na stoku w Sieprawiu,  ..............................Tu jest adres strony ............................... można sobie zobaczyć, co mają w ofercie.

Czyżby kolejna forma bezinteresownej pomocy :lol:

 

autor pytał ewidentnie o Alpy. Darujcie sobie wciskanie taniej reklamy, bo to robi się niesympatyczne.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...

szukam jakiejś propozycji wyjazdu w Alpy (Austria/Włochy) w 1-3 rodziny z 1-3 dziećmi (właśnie namawiam zainteresowanych) z dziećmi 4-7 lat tak by na miejscu były zorganizowane zajęcia dla dzieciaków - szkółka narciarska + ewentualnie jakieś zabawy etc. - oczywiście "polska" opieka by dzieci nie miały problemów komunikacyjnych, a rodzice w tym czasie mogli zająć się sobą :).. na śniegu.


Znalazłem podobny temat z 2007 roku- ale od tego czasu pewnie trochę się zmieniło :)
Jakieś propozycje ?
Ktoś korzystał z tego typu ofert ?

Ewentualnie gdzieś (alpy) jest na miejscu jakieś fajne "przedszkole" ?
Kwaterki, dojazd etc.. jestem w stanie sam sobie zorganizować - problem, że nie chciałbym jechać w ciemno i "zdawać" dzieciaki do ośrodkowej "przechowalni" :)


PiVi

PiVi

w jakim terminie chcielibyście jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w terminie: zima 2010...

 

ktos bezkrytycznie wciska rekalmę i przypadkiem odswiezył wątek

 

anka

Anno,

nie ja "odświeżyłem" temat. Ostatnie dwa posty w tym podziękowania były aktualne co uśpiło moją czujność i nie dopatrzyłem kiedy temat został założony. Daruj więc uwagi o bezkrytycznym wciskaniu czegokolwiek i "nie odświeżajmy" tematu dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...