Skocz do zawartości

Fischer poważne wady?


dakard

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem kupione na allegro Fischery WC RC, zauważyłem jednak wady mianowicie na jednym ślizgi jest widoczna biała plamka o długości ok 4 cm i szerokości ok 2 cm czy to jest pozostałość po naprawie czy przetarcie do jakiejś spodniej białej warstwy? Druga wada to brak "okienka" w jednym z tylnich wiązań, szybka wypadła i teraz wskaźnik wraz ze spężyną nie są niczym chronione. Zwracać je czy można z tym żyć? Dziękuję za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem oddawaj je, jeśli tylko masz taką możliwość. Pozdr Marcin

pełna zgoda ze zdaniem Marcina, a że dzisiaj niedziela,dlatego religijnie Ci poradzę :te narty nie Łazarz, a Ty nie Chrystus...nie wskrzesisz trupa:) ODDAJ TO g......!!!!!!!!!!!

Użytkownik mar_czwa edytował ten post 26 wrzesień 2010 - 07:40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile się tu już napisano co do używanych nart. Zanim kupisz używane narty poradź się dobrego serwisu. Kupuj narty tylko jak znasz ich historię użytkowania. Jak kupujesz w ciemno to duża szansa że kupisz trupa lub swoje wcześniej skradzione narty. Zawsze żądaj rachunku! Jednak puste te wszystkie słowa bo Cena czyni cuda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawędzi od spodu czyli wyskości? Załaczam fotkę.

Miodów nie ma :/ Pytanie: ile dałeś za te narty, bo to kwestia relacji jakości do ceny. Często czytam straszną krytykę kupna używanych nart ale dla mnie to zawsze kwestia jw. Niestety, na allegro często widzę używane narty właśnie typu Race za absurdalnie wysokie kwoty, zupełnie nieadekwatne do stanu narty; zwłaszcza slalomki, zwłaszcza popularne marki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na allegro często widzę używane narty właśnie typu Race za absurdalnie wysokie kwoty, zupełnie nieadekwatne do stanu narty; zwłaszcza slalomki, zwłaszcza popularne marki :)

... bo znamienita większość sprzedających, to osoby handlujące tym towarem wystarczy spojrzeć na opisy - każdy następny, to kopia poprzedniego i oczywiście, wsio jest ekstra dobre, etc ... jest jeszcze coś - każdą nartę przed zakupem (używaną) należało by wziąć do ręki i sprawdzić jej sztywność / rzadko się zdarza, a w zasadzie w ogóle, by sprzedawca pokazał zdjęcie dwóch nart złożonych razem, .... i co z tego że ślizgi będą piękne a krawędzie grube i nie uszkodzone (to jest najczęściej opisywane), jak narta będzie technicznie skończona, czyli po naszemu - wyklepana należy pamiętać o tym, że narty są przeznaczone na 100-120 dni bycia na śniegu, potem są już wyeksploatowane .... dakard, jak możesz to oddaj to 'cudo' i poszukaj innych .... za niedługo zaczną działać giełdy (komisy już się rozkręcają) poproś kogoś, kto ma o tym pojęcie i wówczas ruszaj dopiero na zakupy ewentualnie, przed zakupem poproś jakiś serwis by oglądnęli to, co masz zamiar nabyć pozdrawiam jarek:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje,że ta plama powstała na wskutek zalewania ślizgu kofixem, tak jak kolega wcześneij zwrócił uwagę:D

Podobny widok widziałem u kumpla który zajeździł swoje narty na śmierć. Taki biały prześwit to było miejsce gdzie prawie już nie było ślizgu, narta już nie przeżyłaby kolejnego serwisu. Mocno podejrzewam że tu jest tak samo. Pozdr Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest aż tak tragicznie? Pomiary to: patrząc od dołu 1,9 mm ( nie wiem czy to grubość czy szerokość krawędzi ), patrząc z boku 2,3 mm ( to grubość czy wysokośc ). A co do ceny.... zapłaciłem za nie 240 zł włącznie z przesyłką.

Nie jest aż tak tragicznie, do przyjęcia za tą cenę. Biała plama to wg mnie biały kofix, który akurat ktoś miał pod ręką zamiast czarnego (bez znaczenia), a cena jest uczciwa - spokojnie na nich jeszcze trochę się poślizgasz. Bałem się raczej, że zapłaciłeś za nie np. 600-700 zł bo i takie przypadki się zdarzają :) Do serwisu tak czy owak możesz zanieść, przyda im się pewnie jakieś smarowanie czy podostrzenie krawędzi - nie wiem, ze zdjęcia nie ocenię, widzę tylko rdzę i chyba trochę poszarpane krawędzie. Niestety wydatek na serwis podroży ci narty o jakieś 20 procent :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...