Skocz do zawartości

Buty Hansen Apex - następna rewolucja ?


lobo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to deja vie bo jeżdziłem w Salomonach SX ale dla młodszego pokolenia to będzie nowość, podobno wszystko działa jak należy, buty są wygodne, ciepłe i skuteczne. To jakby hybryda: miękkie kapcie snowbordowe umieszczone w supersztywnym szkielecie z carbonu, flex ind szacuje sie na ok. 100, czyli w sam raz. Testerzy masowo odmawiają zwrotu przekazanych do prób egzemplarzy:D Pożyjemy, zobaczymy ale wygląda to obiecująco - koniec z miejscowymi uciskami itd. http://www.apexsport...p.com/index.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butów zawsze zazdrościłem deskarzom; dla mnie buty narciarskie (zjazdowe) to jakiś koszmar i najmniej udany element całego zestawu hehe -- przede wszystkim chodzi mi o strasznie niewygodne chodzenie, które raczej jest męką. W tych Apexach to jedynie cena trochę powala (1300$...), ale pewnie za parę lat będzie na poziomie; jak widać wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta idea wydaje mi sie znajoma mniej wiecej z polowy lat 80-tych. Miekki but i do tego przegubowo umocowane szyny bo obu stronach lydki, a do nich zamocowana obejma otaczajaca ja nieco wyzej niz konczy sie typowy but narciarski. Kojarzy ktos ten patent? Ja widzialem to chyba raz w telewizji w tamtych czasach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta idea wydaje mi sie znajoma mniej wiecej z polowy lat 80-tych. Miekki but i do tego przegubowo umocowane szyny bo obu stronach lydki, a do nich zamocowana obejma otaczajaca ja nieco wyzej niz konczy sie typowy but narciarski. Kojarzy ktos ten patent? Ja widzialem to chyba raz w telewizji w tamtych czasach.

Ten patent promował JCK we Francji, całość bylą jednak zbyt wielka i ciężka, nie przyjęło się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...