Skocz do zawartości

Chińskie narty.........


marcopolo444

Rekomendowane odpowiedzi

Chiny czy to nam się podoba czy nie są krajem nowoczesnych technologii i eksportują duże ilości towarów wysoko przetworzonych W przeciwieństwie do Polski - niestety:(. W chinach produkuje się nie tylko tandetne koszulki, gumki do ścierania, wieczne pióra i atrament jak to było 30 lat temu Z drugiej strony produkcja nart nie jest aż tak skomplikowana jak twierdzą niektórzy producenci. Zatem dlaczego w Chinach nie miałyby powstawać topowe narty skoro powstają np. w Rumunii, a pewna b. znana firma produkuje buty na Węgrzech:p. A jeżeli chodzi o volkla to wiem z pewnych źródeł że parę lat temu były produkowane niektóre modele w fabryce Sportena w Czechach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że padłem ofiarą następnej podróby ..bo mam Volki , których nie ma w żadnym katalogu............niech to szlag trafi:eek:

Nie załamuj się, jak nie mają rdzenia z masy ryżowej to nie będzie tak źle, a jak mają bambusowy to ho ho:) A co do produkcji Volkla w Chinach to w tamtym sezonie było coś pisane że własnie przenoszą tam produkcję "niskich" modeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie narty marki Dynastar, które są dostępne w Makro są w produkowane w Chinach i to nie tylko te najniższe modele. A dowiedziałem się zupełnie przypadkowo oglądając te same deski w Makro i Ski Teamie. Na moje pytanie dlaczego jest taka różnica w cenie (ok 25%) sprzedawca właśnie mnie oświecił. Dodał również, że są one pełnowartościowe tak samo jak te produkowane w Europie na salony firmowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...