Skocz do zawartości

Wyjazd na narty do Zakopanego (ferie)


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) 18 Lutego zamierzam wpaść do Zakopanego razem z dziewczyną na około 5 dni. Chciał bym żeby ten wyjazd był fajny i nie za drogi. (Mówiąc ''nie drogi'' mam na myśli żeby nie przepłacić za hotele, narty itp.) W hotelu będziemy tylko nocować, wiec pikuj z łazienka nam wystarczy. Na pewno jest tu trochę ludzi co ma jakieś rozeznanie co do cen i jakości;) Chcieli byśmy pośmigać na Kasprowym (i nie tylko) i mieszkać niedaleko centrum, żeby nie płacić za taxi. Narty chcemy wypożyczyć już na miejscu, wiec jak znacie jakąś dobrą wypożyczalnie (cena/jakość) to prosił bym o namiary. Jest to nasz pierwszy wyjazd i nie jesteśmy za bardzo rozeznani. Czekamy na wasze propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak; jeśli potrzebny Wam jakiś argument, by tam przez najbliższe 15 lat nie jeździć, to wybraliście ekstra termin .... .... Zakopane w ferie to miejsce, które można porównać do nowo otwartego supermarketu z promocjami ..... ciasno, drogo i marnacja czasu, na wieczne czekanie na wszystko. Znajdź jakiś nocleg w okolicach - Dunajec, Poronin, ... może Ząb, Kościelisko, Witów .... i tak na piechotę się tam nie da, wiec albo transport własny albo busy ... Wypożyczalni jest masa, więc na pewno coś znajdziecie ... ewentualnie poszperaj w necie i zaklep sobie wybrane narty .... j.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) 18 Lutego zamierzam wpaść do Zakopanego razem z dziewczyną na około 5 dni. Chciał bym żeby ten wyjazd był fajny i nie za drogi. (Mówiąc ''nie drogi'' mam na myśli żeby nie przepłacić za hotele, narty itp.) W hotelu będziemy tylko nocować, wiec pikuj z łazienka nam wystarczy. Na pewno jest tu trochę ludzi co ma jakieś rozeznanie co do cen i jakości;) Chcieli byśmy pośmigać na Kasprowym (i nie tylko) i mieszkać niedaleko centrum, żeby nie płacić za taxi. Narty chcemy wypożyczyć już na miejscu, wiec jak znacie jakąś dobrą wypożyczalnie (cena/jakość) to prosił bym o namiary. Jest to nasz pierwszy wyjazd i nie jesteśmy za bardzo rozeznani. Czekamy na wasze propozycje

Nic ci nie doradze poza jednym - nie jedz tam wtedy, jesli masz jakis wybor :) Srodek ferii, w Zakopanem, Kasprowy - masakra: mnóstwo ludzi, drogo, kolejki do kolejek itd. itd Jedz z dziewczyna ... gdziekolwiek indziej, nie wiem gdzie, sorry, ale sam unikam tego jak ognia choc mam to prawie pod nosem, z Krakowa rzut beretem. Ceny? ostatnio w kwietniu w Tyrolu placilem za piekny apartament mniej niz tydzien pozniej za ciasna klitke w Zakopanem na weekend majowy. Nie potrafie nic konkretnego, sorry za defetyzm i brak konstruktywnej propozycji :) ale, jak juz padlo - unikam. Wymysl cos innego - moze zmien termin? PS. Moze Jaworzyna Krynicka? Wierchomla? Jakies dalsze peryferia Zakopanego. Moze Slowacja, tez blisko - np. Chopok - od kiedy maja euro nie ma tlumow na Slowacji :)

Użytkownik gajowy01 edytował ten post 24 październik 2009 - 14:11 propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha:p może nie będzie aż tak źle ?:rolleyes: jark to gdzie byś proponował żeby pojechać na narty ? Coś w podobnej cenie...

Wymysl cos innego - moze zmien termin?

Nie da rady zmienić gajowy01

Moze Jaworzyna Krynicka? Wierchomla? Jakies dalsze peryferia Zakopanego.

To może i masz racje ;) Co do Słowacji to nie wiem, bo z dojazdem będzie lipa. Bo samolotem mam przylecieć do Katowic no i potem autobus itp. :P

Użytkownik Trance edytował ten post 24 październik 2009 - 14:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest wyjście .... pogadaj z beerym .... pobyt gdzieś w austrii będzie Was kosztował tyle co bycie w Zakopanym.... aaaaa ..... sory,... różnica będzie / co prawda drobna ale chyba ważna / .... w austrii pojeździcie na nartach. :D:D:D Trance masz auto, czy kozystacie z komunikacji ogólnie dostepnej ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale właśnie jaka to jest ta podobna cena :D ?

Nie mam pojęcia hehe Tanio i dobrze:D Nie wiem ile może kosztować taki wypad...

i to jest wyjście .... pogadaj z beerym .... pobyt gdzieś w austrii będzie Was kosztował tyle co bycie w Zakopanym.... aaaaa ..... sory,... różnica będzie / co prawda drobna ale chyba ważna / .... w austrii pojeździcie na nartach. :D:D:D Trance masz auto, czy kozystacie z komunikacji ogólnie dostepnej ???

kto to ten beery ? no to fajna jest ta różnica hahah :P Tutaj auto mam, ale w PL to tylko autobusy i pociągi :P

Użytkownik Trance edytował ten post 24 październik 2009 - 14:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia hehe Tanio i dobrze:D Nie wiem ile może kosztować taki wypad...

to skąd wiesz co to będzie: tanio... a właściwie ile to będzie :D... ja znam miejsca w Białym Dunajcu, w których zapłacisz 50 zł za nocleg z całodziennym, dużym, pysznym wyżywieniem (zawyżyłem stawkę, bo zeszłoroczna była niższa :D)... znam miejsca w Austrii, gdzie zapłacisz niewiele ponad 80 zł za nocleg z całodziennym wyżywieniem :D, a znam takie w których zapłacisz 50 zł za nocleg bez wyżywienia, i jeszcze takie, gdzie zapłacisz 400 zł za nocleg z wyżywieniem :D...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest wyjście .... pogadaj z beerym .... pobyt gdzieś w austrii będzie Was kosztował tyle co bycie w Zakopanym.... aaaaa ..... sory,... różnica będzie / co prawda drobna ale chyba ważna / .... w austrii pojeździcie na nartach. :D:D:D Trance masz auto, czy kozystacie z komunikacji ogólnie dostepnej ???

no skoro już o tym wspominasz :D, to mamy wolne miejsca w apartamencie z instruktorami :D... Na stok dojeżdżalibyście z nami :D...

Konrad ale Oni chyba na narty chcieli .... :D:D

aaaa.... prawda... :D ale i tak znam miejsca :D :D... a karnety też dużo droższe nie są... a w przeliczeniu na ilośc przejechanych na nartach km nie ma w ogóle czego porównywać... Z korzyścią dla Alp oczywiście..

Użytkownik qaz edytował ten post 24 październik 2009 - 17:36 edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłem ze śmiechu hahah:D;) To jak się dostać do tej Austrii:D? Autostopem? To już dzisiaj bym musiał się pakować:D:D:cool:

:D wbrew pozorm podróż stopem przebiega w Europie dość szybko :D Jak dojechać ? 1. Sprawdzić tanie linie lotnicze. 2. Podać informację skąd będziecie jechać :D :D 3. Zorientować się, kto z forumowiczów jedzie w tym czasie do A. i się z nim zabrać :D :D wiele wiele innych sposobów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam miejsca w Austrii, gdzie zapłacisz niewiele ponad 80 zł za nocleg z całodziennym wyżywieniem :D

Gdzie takie miejsce leży :D?

Zorientować się, kto z forumowiczów jedzie w tym czasie do A. i się z nim zabrać

Trochę za dużo zabawy:p A ile w Austrii mniej więcej kosztuje taka karta na np. 5 dni za wyciąg dla jednej osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie miejsce leży :D? Trochę za dużo zabawy:p A ile w Austrii mniej więcej kosztuje taka karta na np. 5 dni za wyciąg dla jednej osoby.

1. Chciałeś propozycji taniego wyjazdu... Choć nie bardzo wiadomo, co to tani wyjazd... :D... Dostałeś info, że się da, ale za dużo bawienia... ok... :D 2. Jeśli rzeczywiście będziesz czymkolwiek zainteresowany, to wszelkie namiary na priv... 3. No właśnie po to zadaję tyle pytań, ażeby Ci pomóc, ale do tego trzeba współpracy :D pytającego... Taka karta 5 dniowa kosztuje od 150 Euro, ale pewnie są tańsze, ale nie chce mi się szukać, bo za dużo bawienia :D :D http://www.skiforum....ie wyjazdy Alpy

Użytkownik qaz edytował ten post 24 październik 2009 - 17:33 edytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłem ze śmiechu hahah:D;) To jak się dostać do tej Austrii:D? Autostopem? To już dzisiaj bym musiał się pakować:D:D:cool:

Trance nie moze byc prosciej dogadujesz sie z berym przylatujesz do wawy bo z wawy wlasnie bery jest i jedziecie da austri mysle ze powinni miec dwa miejsca w busie ubawisz sie po pachy a kasy za wiele nie wydasz a najezdzisz sie na maxa zakopane stanowczo odradzam chyba ze interesuja cie knajpy. krupowki i bycie w stolicy lansu ps konrad dobrze prawie jak cos to zaraz sprostuj:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trance nie moze byc prosciej dogadujesz sie z berym przylatujesz do wawy bo z wawy wlasnie bery jest i jedziecie da austri mysle ze powinni miec dwa miejsca w busie ubawisz sie po pachy a kasy za wiele nie wydasz a najezdzisz sie na maxa zakopane stanowczo odradzam chyba ze interesuja cie knajpy. krupowki i bycie w stolicy lansu ps konrad dobrze prawie jak cos to zaraz sprostuj:):)

a jak kolega T. przyleci do Austrii bezpośrednio ze Szwecji, to tam go również możemy odebrać... takie sprostowanie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...