Skocz do zawartości

Kostium narciarski "Guma"


Dziwakashi

Rekomendowane odpowiedzi

Co do marek- masz dość duży wybór- Energiapura, Sportful, Schneider, Spyder, BeyondX. Sama jeżdżę w Sportfulu i jestem z tej gumy bardzo zadowolona, poza tym wydaje mi się, że Sportful ma najtańsze gumy. Czym się kierować przy wyborze? Przede wszystkim brakiem lub obecnością ochraniaczy. Ja oprócz tego kierowałam się grafiką, ale to chyba dla większości osób mało ważne. Jeszcze Ci mogę powiedzieć, że fajnie jest mieć minimalnie za dużą gumę, żeby zmieścić pod nią dodatkową warstwę bo przy temperaturze -15 jest trochę zimno ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam temat, bo nie rzucił mi się w oczy w miarę aktualny... ...otóż poszukuję kostiumu narciarskiego, sportowego (potocznie "guma, pianka"), dla drobnego faceta jak ja :) Jakieś sugestie co do marek i wskazówki czym się kierować? Z góry dzięki za wszelkie informacje :)

Wątków na ten temat jest już pełno na tym forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona kupiła sobie w tej firmie i jest zadowolaona, a ceny też są ok. http://www.callida.pl/S_N_Pianka.htm. Masz tan spory wybór.

To co Ty proponujesz to rzeczywiście spodnie pianki, w których jeździło się trzydzieści lat temu. Autorowi chodziło o gumę narciarską (zawodniczą). Potwierdzam że jeśli chodzi o stosunek jakość/cena to Sportfull jest OK. Sam mam taką gumę slalomową z ochraniaczami na uda, nerki, ramiona i przedramiona. Można kupić gumy Sportfulla w firmie Improsport z Gliwic. koszt to ok. 700 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...