Skocz do zawartości

Jazda szybkościowa i jej karykatura


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Pastwij się Kuba to fakt, zbyt luźno zinterpretowałem:o Jak we wszystkim, nie do końca, coś mu się spodoba i tak pójdzie inaczej niż byśmy chcieli. To porównanie było tylko przykładem, że nie zawsze kanony są jedynie słuszne, że bywają alternatywy które mogą być słuszniejsze i to niebawem. A dlaczegóż by to odmawiać Pivotowi prawa do przyczynienia się do postępu, a tak na marginesie sądzę, że nie ci na świeczniku (Tomba czy Miller) wnieśli coś nowego do narciarstwa - oni tylko to pokazali, nigdy nie uwierzę, że ich szkoleniowcy przepuściliby jakiekolwiek złe nawyki, tam mają skrupulatnie opracowany plan szkolenia i całkiem możliwe, że któryś ze szkoleniowców zobaczył takiego Pivota gdzieś na stoku i stwierdził, że coś zrobił skuteczniej niż wszyscy i ten element wprowadził w programie szkolenia, były efekty - został. To było tak, trochę żartem (może głupim). Nie ma we mnie agresji.... wypowiedziałem się trochę ostrzej, ponieważ użyty przez Ciebie zwrot "nie przypasiło" zabrzmiał jak wyzwanie i atak na Pivota. Muszę stwierdzić, że u Pivota też nie widzę agresji, wypowiada się łagodniej ode mnie. Jeśli bronienie przez nas swojego zdania uważasz za agresję.... to nie wiem. Nigdzie też nie piszę, że instruktor to jakieś zło i że jest niepotrzebny. Kuba, jak pisałem każdy kto kocha narty jest moim przyjacielem i może się jeszcze tak zdarzy, że gdzieś, kiedyś bachniemy razem piwko i dokończymy tę rozmowę w bardziej przyjacielskiej atmosferze. Chociażby wzmożoną pracę szarych komórek, które trzeba wyrwać z letargu by odpowiedzieć w miarę sensownie na posty innych - więcej argumentów nie chce mi się przytaczać, ponieważ Twój post nawet nie próbuje prowokować do odpowiedzi. Czytałeś swój post?.... nie ma w nim nic poza ironią.... możesz być zadowolony. pozdrawiam:)

gdyby wszyscy tak dyskutowali jak mister i kuba swiat bylby o niebo bardziej rozowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak na marginesie troche tej zlosliwosci bylo w poronaniu do bode miller, gdyz slowa pivot'a wlasciwie ilustrowaly jego podejscie.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...