Skocz do zawartości

Kamperem na narty? Jak wrazenia?


Toro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Widziałem w zeszłym sezonie (marzec) rodzinkę na parkingu przy wyciągach w Austrii. Siedzieli sobie do +-16,30 przed kamperkiem a potem myk do srodka. Ktos z Was podróżuje w ten sposob? Jak wrażenia? Jakie są plusy i minusy takiej turystyki? Za mną akurat chodzi zakup samochodu. Miał byc busik T3 - taki http://moto.allegro....er=t&view=gtext ale jeszcze się waham. Zresztą taka T3 raczej nie nadaje się jako kamper zimowy. Ale za to na przykład miesiąc na Prassonisi lub na Tarifie (kite, windsurfing), mmmm marzenie :) (praca pozwala). Tu jeszcze ciekawostka - zobaczcie jaka śmieszna maszyna - kolega własnie sprzedał taką za 9 tyś. http://moto.allegro....mer_pilnie.html Zwróćcie uwagę na wygląd kabiny kierowcy ;) pozdr Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam W Bormio zawsze stoi pod wagonami sporo camperów. Parking z tego co pamietam jest przystosowany - dociągniety prąd więc nie ma problemu. Ale ja ci powiem, że jakoś nie czuje samochodu i nart no chyba że byłby np. na takim podwoziu jak poniżej. Pozdrawiam PS Teraz dopiero zczaiłem linka z Hymerem. Bardzo fajny i ta tapicerka.

Użytkownik Mitek edytował ten post 26 wrzesień 2008 - 08:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

My bylismy na objazdówce camperem - Włochy, Francja, Szwajcaria - przełom marca i kwietnia, Mega !!!!! Jak Ci nie pasuje zmieniasz miejscówe i git. Koszty niestety dość spore - spalanie plus skipassy pojedyncze nie całotygodniowe wychodzą drożej ale warto. Przygoda gwarantowana - spisz pod wyciągiem, jesteś pierwszy na stoku, grill, widoki :)

 

pzdr,

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...