Skocz do zawartości

Wasze "wypadki" na wyciągach :D


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Orczyk dwuosobowy:D :P Jechałem w pojedynkę i w pewnym momencie wyślizgnął mi się spod d**y.. Dramatycznie go łapiąc zaplątałem się tak, że jedną ręką trzymałem wypadające kijki a drugą wyrywający się orczyk. Ludzie się na mnie patrzyli jak na psychola jakiegoś bo pozycja w której jechałem była dosyć śmieszna :P Szczęśliwie dojechałem do końca, odpocząłem chwilkę po bólach zadanych mi przez orczyk i ponownie rozpocząłem jazdę. PS. Co oznacza taki zielony prostokącik umieszczony pod liczbą wiadomości??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo dwuosobowe krzeselko w Ramzovej w Czechach... Stalem w kolejce grzecznie z bratem i wesolo sobie gaworzylismy... Przed nami dwoch Czechow... Bramka sie otwarla, Czesi zrobili kilka krokow do przodu i ustawili sie aby sie usadowic... Jakos sie zagadalismy z bratem i wskoczylismy miedzy nich, a nadjezdzajace krzeselko... Usadowilismy sie i spostrzeglismy swoj blad... Chlopaki tez mieli przerazenie w oczach... Jeden zdazyl uskoczyc, a drugi sie nadzial kroczem na porecz-podlokietnik z boku siodelka... Na szczycie poczekalismy na chlopakow i przeprosilismy ich... W odpowiedzi uslyszelismy: "Ty se ne wisz jak to boli!!!"... Buchnelismy smiechem gdyz to wypowiedziane po czesku moze kandydowac do miana Humor Sezonu... Coz, czeski smieszny jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu jechalismy z kolega na orczyku w Szczyrku na Czyrnej, jako ze kolega jest palacym postanowil wykorzystac ten czas na dotlenienie pluc:) Problem w tym, ze kolega tak zafascynowal sie tym paleniem, ze nawet nie zauwazyl jak stracil rownowage, podcial przy okazji mnie i oboje zaliczylismy glebe, tylko ze jemu orczyk zachaczyl sie o plecak i targal go przez jakies 50 metrow po czym sie urwal. Zanim kolega zdazyl sie pozbierac pare osob jadacych za nami musialo rowniez sie wypiac, ale wszyscy mielismy z tego niezly ubaw. Wniosek jest z tego jeden, palenia szkodzi nawet narciarzowi:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem z synkiem na talerzyku, a że był długi to go posadziłem okrakiem na rurze. Nagle ja wywinąłem orła ( szumu i machania "skrzydłami" było za całe stado wron:D ) a dzieciak jakimś cudem wyladowal na nogach i...odjechał. Jak ja się cieszyłem z tego, że akurat ten talerzyk miał bardzo powyciągane sprężyny!!! No i przedstawiałem dość komiczny widok: zapląłtany w narty, utytłany w sniegu z szrokim uśmiechem i bijący brawo.A syn? Ktoś go wypiął i oddał w czułe ręce żony. Po tej przygodzie zwracam uwagę na to, żeby dzieciak jechal przede mną i żoną , taka asekuracja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byles swiadkiem sytuacji: Wyciag talerzykowy Tatrapoma, bardzo szybki, z wypinanymi talerzykami z liny nosnej... Wyglada to tak, ze lina nosna na kolowrotkach kreci sie bardzo szybko, a na dolnej stacji talerzyk sie z niej wypina i innym kolowrotkiem powolutku zakreca dookola i staje na "buforze"... Przy wsiadaniu nalezy talerzyk wlozyc miedzy nogi i lekko szarpnac w do aby wskoczyl na line nosna i sie na niej zakleszczyl... Wracajac do tematu... Do talerzyka podszedl chlopczyk, gora 10 lat... Wlozyl talerzyk miedzy nogi, szrapnal w dol... Talerzyk chwycil line nosna, szarpnal i koles poszybowal jak Adam Malysz... Przelecial dobrych kilka metrow i upadl na twarz... Na szczescie nic mu sie nie stalo gdyz lekko go znioslo w bok na miekki snieg... Sam sie smial z tej sytuacji, a ludzie w kolejce bili brawo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz dostałem w głowę z metalowej obręczy od orczyka:D A tak poza tym to w BT na 6 osobowej kanapie było fajno. W zeszłym roku byłem ze znajomymi. Podeszliśmy do bramek. Bramki się otworzyły. Nasza "5" pomału wjechała na taśmę jednak szósty kolega od razu wybił sie z bramek jak na jakiś zawodach. Kiedy się zorientowal co zrobił wleciał w krzesło przed nami. które zabierało paseżerów. Kolega próbował się zatrzymać ale bez skutku. Obsługa nie zdąrzyła nacisnąć przycisku "Stop Energia" i kolega dostał ( z i tak wolo jadącego krzesła ) w biodro. Nie utrzymał równowagi i wyrąbał się na macie i to dośc solidnie :D Mało tego kiedy wszystko było ok i dojechaliśmy na górę, kolega zamiast pomału odjechać ( po zejściu z krzesła ) odepchnał się tak mocno że odrazu się wyrąbał przy samym zjeździe. Przy okzaji dostał w głowę z naszego krzesła na którym jechaliśmy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś miałem okazję oglądać bardzo śmieszną sytuację w Żdiarze na Słowacji niedaleko przejścia w Łysej Polanie. Kiedyś wieczorem jeździłem tam całą rodzinką i na wyciągu talerzykowym jechał mój brat. Był wtedy mały i bardzo lekki. Na trasie wcyiągu było takie małe wygłebienie. Okazało się, że był za lekki i uniosło go na ok40cm. I zaczęło nim kręcić na prawo i lewo. No taki zjazd ze śmiechu wszyscy na stoku mieli, że o mało co się nie pokładli. Żałuję tylko, że nie miałem kamery, wysłałbym do śmiechu warte:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu jak byłem na Kalatówkach postanowiłem sobie że se sobie pozjeżdżam. Jadąc orczykiem spojrzałem na linkę zamocowana na bębenku... Coś mi tu nie pasowało. I tak jak przypuszczałem linka pękła. Włączył mi się bieg R i pojechałem sobie kilka metrów do tyłu. Tradycyjnie już dostałem z niejednego, gumowego spodka orczyka:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...