Skocz do zawartości

Jak najszybciej/najkrócej dojechać /pomoc


Monika Malita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Liczę bardzo na Wasze podpowiedzi - jak najlepiej jechać do Flattach w Austrii - przez Niemcy czy przez Czechy???? czy macie jakąś sprawdzona najkrótsza drogę/ lub najszybszą????

Jeżeli wyruszasz z Gdańska to optymalna droga wiedzie przez Bydgoszcz-Gniezno-Września-Jarocin-Krotoszyn-Trzebnica-Wrocław-Kłodzko-Boboszów-Svitavy(droga 43)-Brno-Mikulov(DROGA 52)-Wiedeń-dalej A2 do Villach-potem A10 do Spittal a.d.Drau-potem B106 do Flattach. Jest jeszcze alternatywna droga przez Niemcy-ale jest tędy dalej a czasowo wychodzi to samo i do tego dochodzi jeszcze opłata 10 e w jedną stronę za płatny tunel Felbertauern Ja testowałem obie trasy i wolę zdecydowanie tą pierwszą przez Czechy... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Liczę bardzo na Wasze podpowiedzi - jak najlepiej jechać do Flattach w Austrii - przez Niemcy czy przez Czechy???? czy macie jakąś sprawdzona najkrótsza drogę/ lub najszybszą????

najszybciej masz na Berlin, Monachium i Salzburg - ponad 1300 km trochę można zaoszczędzić (ok. 200 km) jadąc przez Niemcy i Czechy, ale gorszymi drogami..... przez Polske i Czechy nie polecam - stracisz masę czasu - chyba że pojedziesz w nocy..... pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info - trasę na Wiedeń i dalej na Graz znam, bo do Chorwacji tamtędy śmigam :D - a myślałam, że przez Niemcy bliżej i szybciej, :rolleyes: Zwykle jedziemy przez Cieszyn - nie wiem czy przez Wrocław jest lepiej ????:rolleyes: A wyjeżdzamy w piątek w nocy - około 1- 2 nad ranem juz nie mge się doczekać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe o podpowiedz. Jedziemy pierwszy raz do Tux'a i nie wiemy ktoredy jechac, ktoredy najwygodniej! A poza tym wyjezdzamy o 11 z Gniezna i musimy byc do 21 w Lanersbach, czy to jest realne?? Bardzo dziekuje z gory za wszelka pomoc!!!!

najkrócej na Jelenią Górę - Pragę -Passau - Salzburg i do celu ale to i tak ponad 900 km - bedziecie musieli nieźle "grzać" ;) pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe o podpowiedz. Jedziemy pierwszy raz do Tux'a i nie wiemy ktoredy jechac, ktoredy najwygodniej! A poza tym wyjezdzamy o 11 z Gniezna i musimy byc do 21 w Lanersbach, czy to jest realne?? Bardzo dziekuje z gory za wszelka pomoc!!!!

Tylko przez Niemcy ! Same autobahny, od granicy do%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...pod warunkiem,że pojedziesz przez Niemcy i ominiesz korek na obwodnicy Monachium,który jest jest tam zjawiskiem naturalnym od godz.11-17, proponuję trasę:Gniezno-Poznań-Berlin/ring/-Drezno/A13/-Chemnitz/A4/-rejon Hof/A72/ -Regensburg /A93/.W Regensburgu wjeżdżasz na drogę krajową B15- kierunek Rosenheim /omijasz Monachium/ i dojeżdżasz/jadąc ciągle B15/ za Rosenheim do autostrady A93,którą jadąc w kierunku Insbrucka po ok.100km dojeżdżasz do doliny Zillertal,na końcu której jest Twoja Mekka. Z Wroclawia dojeżdżamy do doliny po ok.8,5 godz./od Chemnitz-trasą jak wyżej/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc na Hintertux wariant przez Niemcy jest optymalny-ale my nie jedziemy przez świecko i Berlin tylko w świebodzinie odbijamy na Gubin-potem do Cottbus i wbijamy się na autobahnę przed Dreznem-dalej to już droga podobna jak przedstawił poprzednik.Tym skrótem oszczędzacie ok. 70 km a czasowo wychodzi podobnie... Ale w 10 godzin dotrzeć z Gniezna może być duży problem,chyba że "na bakier" z ograniczeniami prędkości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...