-
Liczba zawartości
599 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
22
Odpowiedzi dodane przez PaVic
-
-
Na nizinie żyć się nie da bo słoneczko grzeje okropnie a we francuskich Alpach tak
😭
-
1
-
-
8 minut temu, Mitek napisał:
Cześć
A co do Chorwacji to jesteś pewien?
Pozdro
😂 dziś pewny to nie jestem 😉 pewnie młodzież już urodzona w różnych miejscach ale jeszcze jakiś czas temu poprzednie mistrzostwa czy jeszcze wcześniejsze Rosji oprócz jak dobrze pamiętam dwóch Bośniaków i chyba Rakitic który był urodzony w Szwajcarii to całość była rodowitych Chorwatów czyli mieścili się w tych starych zasadach że 3 może , przypominam że w PL mieliśmy Olisadebe a dziś nadal gra Cash czyli byśmy się zmieścili bo reszta to rodacy 😉 bo dziś to co się dzieje w pewnych reprezentacjach to lekka kpina ale jak można to można i nie wnikam .
pozdro
-
1
-
-
32 minuty temu, AdrianW napisał:
Ale wiesz, też jednak było kilka niespodzianek remisów. Np:
Katar-Szwajcaria - remis
Hiszpania - RZP - remis
Portugalia - DR Konga - remis
Belgia - Iran - remis
Tu już Miecio Ci wytłumaczył wyżej.
Wiesz dzisiejsza piłka czy to narodowa czy klubowa to temat rzeka . Weźmy taką ekstraklasę Polska gdzie większość w niej jak ostatnio sobie czytałem to nazwiska z trzeciej ligi brazylijskiej 🤷♂️
Kolega Grimson wrzucił zdjęcie kiedyś i dziś reprezentacji Francji która świetnie oddaje czym dziś jest dla wielu reprezentacja-zlepkiem przybyszów oczywiście świetnie grających . Tu można wskazać też obecną drużynę Maroka gdzie większość to urodzeni we Francji Belgii i Holandii nawet trener to Belg 🤷♂️ tu wychowani wykształceni i tu zainwestowano w nich pieniądze żeby mogli się rozwijać ale nie zmieścili się do składu a mając drugi czy trzeci paszport łatwo dziś znaleźć dla siebie miejsce czyli gdybyśmy podeszli do tematu że grają tylko rodowici bez dzieci imigrantów czy kolonizacji dawnej to ta piłka narodowa wyglądałaby zupełnie inaczej . Taki syn Zizu o którym też wcześniej wspomniałeś nie załapał się do kadry francuskiej to wybrał Algierię po tacie który ma tyle wspólnego z tamta federacja piłkarska co ja z bycia rodowitym Belgiem . Taka Szwajcaria nie miała by prawa bytu na mistrzostwach chociażby . Za wzór z Europy można wskazać tylko Chorwację która od lat gra swoim narodowym składem bez dodatków z zewnątrz . I gdyby tak było jak kiedyś z 20 lat temu jeszcze że tylko trzech może dodatkowo to ta Polska reprezentacja w ogólnym byłaby wysoko ( choć turniejowo od lat gramy słabo ) . Niestety jest jak jest . A takie drużyny jak Haiti , Kuwejt jakies Curaçao to jak w europejskich mistrzostwach Luksemburg Malta czy Lichtenstein bez jaj 🤦♂️
-
2
-
-
3 godziny temu, AdrianW napisał:
Mógł tutaj wyłożyć któremuś z kolegów
Dziwnie interpretujesz całą akcję bo wyłożył koledze podaniem palce lizać na tacy a dalej już wziął sprawy w swoje ręce ( nogi) 😉
i pierwsza akcja bramkowa która bardzo mi przypomina ostatnią minutę z RealemDla mnie to reżyser ,magic, „klon”Maradony bez ciemnej strony życia , fenomen,wirtuoz, 100% talent wrodzony gość z innej planety i długo by wymieniać 😉 …obym się mylił bo młodzież rośnie ale na horyzoncie póki co nikogo nie widać który by choć trochę się zbliżył do niego i długo takiego nie będzie 🤷♂️ a porównywania Leo z Cristiano totalnie nie ma sensu.
Pozdro
I jeszcze jedno tak z mojej perspektywy choć wszystkiego nie śledzę bo poziom zestawień jest …śmieszny- to najgorsza, najnudniejsza faza turnieju jaką kiedykolwiek wcześniej oglądałem . Zestawienie chociażby Francji z Irakiem który rozegrał 21 spotkań żeby tam się dostać to jakiś obłęd Francuzi tylko 6 😂. Jeszcze parę lat i będzie pewnie z 50 państw bo kasa musi się zgadzać . Teraz Portugalia Uzbekistan 🤦♂️ z całym szacunkiem tego nie da się oglądać, trening nie rywalizacja drużyn mistrzostw świata. Niech ta faza tego turnieju kończy się jak najszybciej .
24 drużyny to było to , chociaż i tak były drużyny do bicia .-
1
-
-
-
1 minutę temu, Spiochu napisał:
Byla mowa o Pattaya a nie Phuket.
To azjatycka stolica burdeli.
Tak jak europejska Amsterdam 🤷♂️
-
1 godzinę temu, Mitek napisał:
Proszę o pomoc
-
W dniu 19.06.2026 o 13:32, Spiochu napisał:
Ale w tym przypadku to nie jak wyjazdo do NL tylko do konkretnej dzielnicy w Amsterdamie.
Prowincja Phuket jest większa od NL 🤷♂️ ale kto co lubi 😏
-
7 minut temu, Spiochu napisał:
Taa, a ludzie tam jada porozmawiac z Paniami.
Z tego rozumowania twojego to każdy kto wybiera się do NL jedzie zioło zapalić lub skorzystać z usług czerwonej ulicy 🤷♂️ jakby nic innego nie było ciekawego 😏 oczywiście można i tak 👌
-
1
-
-
3 godziny temu, Spiochu napisał:
Jak ktos sie wybiera akurat do Pattaya i to w porze deszczowej to jaki moze byc inny cel wyjazdu?
Po co jechać w góry jak śnieg pada 🤦♂️ rozumowanie masz na wysokim poziomie 👍🤝
-
22 godziny temu, Marcos73 napisał:
Ale jakie oszukiwanie sklepu, to że nie potrafisz czytać, to przecież nie ich wina. Masz specyfikację co kupujesz - więc w czym jest problem. To są dane producenta, jak chcesz, to się z producentem możesz sądzić. Sklep jest tylko pośrednikiem w sprzedaży. Ja potrafię czytać i wiem co kupiłem
Cześć
Co do ogółu masz rację ale są sytuacje gdzie opis na stronie sprzedawcy a towar który dostajesz nie różnią się niczym poza ceną . Dam ci przykład : szukałem monitorów do Mieczysławów dwóch , na stronie sklepu jeden przeznaczony do B cena X NTG5 drugi do V cena Y NTG4.5/5 zamówiłem dwa 12’3 i 😜 jeden jak i drugi są takie same więc zadałem pytanie który jest który i wysłałem zdjęcie-sprzedawca odpowiada 🥳 ten po lewej NTG5 a po prawej NTG 4.5/5 więc pytam dalej po czym poznałeś -brak odp 😏, ściema jednym słowem bo dwa są takie same tylko na stronie wystawione w innej cenie i tyle , a ze trafił się klient który kupił dwa do dwóch różnych modeli aut , cóż 🤷♂️ .
pozdro
-
-
15 minut temu, Marcos73 napisał:
Cze
Fajna dyskusja i wymiana poglądów, szkoda że się zjebała przez wyciąganie brudów.
pozdro
Sorki Mareczku ale ja się nie godzę żeby ktoś nazywał ogół debilami , kretynami, leszczami,frajerami, kolesiami itp itd bo ma inne zdanie czy nawyki we własnym życiu dostosowując się do reguł sorki to żenada w dyskusji, a dzieje się to w każdym temacie .
Przyjechałem miliony km jeżdżę do 5/6 państw lub nawet więcej każdego roku , zwiedzam miasta,wsie poruszając się po różnych drogach i wszędzie jest to samo gdzie zdecydowana większość potrafi i dostosowuje się do ogólnych zasad - tylko prolmil z ogółu gdzieś coś nie zarybił w jakiejś zaistniałej dla siebie sytuacji .
Weźmy Polskę gdzie jest 27 mil zqrejstrowanych aut osobowych pomijam ciężarowe a ginie mniej jak 2 tys osób rocznie , Holandia 10 mil zarejestrowanych osobowych -ginie mniej jak tysiąc osób . Kultura jazdy w jednym jak i w drugim państwie bardzo podobna, większość potrafi jeździć i jeździ bezpiecznie nie stwarzając problemu dla siebie i innych . A jednak jest ktoś kto Cię zwyzywa bo jego jest na wierzchu a ty debil do kwadratu bo komunikujesz się z innymi żeby było bezpiecznie 🤷♂️ no ch… dyskutujcie .
Pozdro
-
1
-
-
11 godzin temu, Mitek napisał:
odezwali się kretyni
Tak się zastanawiam i dochodzę do wniosku czytajac te wypociny ze jednak masz kompleksy na otoczenie w budowaniu własnej wyższości taka agresja w stosowaniu złośliwości z łatwością Ci przychodzi ale pamiętaj kij ma dwa końce 😉
-
14 minut temu, grimson napisał:
jak jeździsz autem służbowym, to masz obowiązkowe psychotesty.
Przecież Miciu wozi beczki piwa na siedzeniu więc o czym tu dyskusja 🤷♂️jakie psychotesty ? Pakuje furmankę i wie jak jechać bo może bo się zna bo ON jest kierowca 😛
😏 Miciu nie żebym się dopierdalal ale pamiętliwy jestem 😂😜 a i dobry humor mam 🥳
😂
-
12 minut temu, grimson napisał:
Duvel to jedno z niewielu belgów do kupienia w PL.
Dobre piwo ale nie dla każdego bo bardzo specyficzne smakowo plus trzeba je odpowiednio podać żeby wydobyć pełnię aromatu/snaku ( zmrożony kielich plus browar 4/5 stC ) i to jest to co można degustować 😏
-
27 minut temu, Mitek napisał:
Cześć
No niestety jesteś, i to podwójnym.
Oczywistym jest, że pisałem o mruganiu jako poganianiu i strofowaniu innych - czyli nie zrozuimiałeś oczywistego przekazu
...ale mruganie w przytoczonych przez Ciebie sytuacjach jest również elementem nie do końca racjonalnym i nigdy bym na takim mruganiu nie opierał swoich decyzji za kierownicą. Nie będę przytaczał kontrprzykładów bo są oczywiste.
Pozdro
A co tu jest racjonalne ? Absurd który goni kolejny absurd ? Gąszcz przepisów w których każdy się gubi i każdy interpretuje jak chce ( czytaj papuga- adwokat ) mało ich więc trzeba więcej i więcej ? Producenci dostarczający auta które nie są dostaosowane do przepisów ? Czy Twoje myślenie/przekaz jest racjonalny bo inny to już debilny ?!
No jesteś wyjątkowy fachowiec od kadego tematu co tu dużo pisać ,👏 Choć młodszy jestem od Ciebie a jednak bez dzwona jeżdżę z wieloma uprawnieniami 😩 i dam rączki swoje uciąć ze polowy km nie zrobiłeś tyle co ja za swojego krótkiego życia ale jednak debil jestem boś ty profesor 🥳
Ale dzięki za szczerość 👍😉
-
W dniu 5.06.2026 o 19:36, grimson napisał:
Czas na kolację, jest i belg @PaVic
Dawno nie degustowałem 😤 ostatnim czasie Grimbergen Dubbel-Double 🤷♂️
-
Godzinę temu, Mitek napisał:
… mruganie…. to patologia zarezerwowana dla jakichś debili.
Dzięki 🙏 jestem debilem 🥳🤝 cóż da się z tym żyć 😜 🥴
Od lat stosuje komunikowanie się ze wszystkimi w sytuacjach do tego adekwatnych poprzez „mruganie” czyli jak rozumie -światła długie 🤷♂️ cóż uważam nieskromnie, że powinni tego uczyć właśnie dla własnego czy innych bezpieczeństwa .
Przyklady :
Podchodzi ktoś do przejścia dla pieszych i nie wie czy się zatrzymam więc mu mrugam 😏
Stoje do lewoskrętu nikt mnie nie che wpuścić dostaje mrugnięcie od kierowcy wiem, że mogę i jestem bezpieczny 😏
Podjeżdżam do świateł które zmieniają się na czerwone , kierowca stoi na skrzyżowaniu i nie widzi zmiany świateł więc mi mrugam 😏 opuszcza bezpiecznie skrzyżowanie 😉
i takich sytuacji są dziesiątki po których przynajmniej w miejscach których to stosuje a jest to cała Europa zawsze jest podziękowanie czy to kierowcy , pieszego czy rowerzysty !
Zamiast jebanego placu manewrowego który jest banalny i nic nie wnosi do całości powinni uczyć kultury komunikowania poprzez myślenie !
3 godziny temu, Mitek napisał:Wystarczy spróbować zawrócić czy skręcić na ruchliwym skrzyżowaniu ciężarówką czy zestawem, baaa nawet nieprzeszklonym busem
Myślę że każdy ogarnięty z kat. B nie będzie miał problemu .
Osobiscie kiedyś choć już dawno temu miałem na egzaminie w Ostrołęce na kat.C taki właśnie sprawdzian po którym myślałem że oblałem bo co tu dużo mówić wymusiłem pierwszeństwo 🤷♂️ a jednak egzaminator zaliczył kręcąc nosem za wymuszenie ale gratulując całego zachowania .
Sytuacja miała miejsce ( później się dowiedziałem że wielu tam oblewa ) na wzniesieniu z podporządkowanej i dodatkowo dostałem skręt w lewo do całkiem ruchliwej drogi . Kiedy prawa pusta to lewa pełna i na odwrót można stać w nieskończoność pocąc się bo jednak to egzamin 🥳. Więc po chwili a przypominam to egzamin się lekko wku… i co będzie to będzie - miałem ze 100m a może mniej tak na oko do nadjeżdżającego z prawej strony najgorsze to, że ciasno plus dodatkowo chodnik po drugiej stronie i stoję na lekkim wzniesieniu a stara ciężarówka , nie ma możliwości złamać się na raz chyba że wjeżdżając kołem na chodnik czyli krawężnik co adekwatne jest oblaniem egzaminu. Robię manewr na dwa tak szybko, że auto nadjeżdżające nie zatrzymało się ostatecznie co chyba mnie uratowało . Więc da się 😜 nawet naginając przepisy-ale gdyby jechał zjeb który by przyspieszył zamiast sądzę zwolnić to moja wina bezdyskusyjna 🤷♂️6 godzin temu, Marcos73 napisał:Ale my jesteśmy trochę bardziej rozwiniętym gatunkiem zwierząt
Wielu o tym zapomniało a wystarczy wysłać na bezludną, wojnę czy obozu bez jedzenia to wszystkie oznaki barbarzyństwa szybko powrócą 😏
-
Damiano walnij browara bo chłopie wykończysz się 😛 ojjj prze….
https://www.instagram.com/reel/DZEoIxHIxRK/?l=1
😂😂😂
-
21 minut temu, Mitek napisał:
Cześć
Paweł, nie chcę się kłócić ale kanwa jest podobna jak z tą dziewczyną.
"Świetnie jeździ" - to pokaż świetna jazdę a nie jakieś wygibasy.
Trzymaj się serdecznie
Moje szuranie widziałeś więc co ja mam Ci pokazywać to nie mój level -droga daleka, aczkolwiek lekkość i finezja dla mnie przemawia więc kto wie może kiedyś z kołka sztywności/ciężkości będzie coś dla oka 😂😏
Trzymaj się również
-
1
-
-
19 minut temu, Mitek napisał:
Cześć
No czy to specyficzne ćwiczenie jest akurat dowodem na świetna jazdę... bym polemizował.
Pozdro
Wejdź na jego profil zobaczysz, że świetnie jeździ 😉 dodatkowo ma całkiem sporo materiałów szkoleniowych .
Przypominam jesteśmy w dziale „materiały szkoleniowe” także film idealny w temacie .
Trzym się
-
1
-
-
17 minut temu, Mitek napisał:
Tak to dość specyficzne piwo, lekko słodkawe, jak na lagera. W butelce wydaje się jakieś świeższe ale pijałem i z puszki i z butelki w czasie jednej imprezy i różnicy specjalnej nie było. Zresztą, w dużym browarze butelka i puszka mogą iść spokojnie z jednej warki (nie wiem czy zbiornika ale warki z pewnością).
Ta swieżość 😏 gdybyś o niej nie napisał bym polemizował a tak 🤷♂️👏
Weźmy Coca-Cola klasyk smak każdy zna a jednak mała butelka a puszka to inny doznanie tak samo jest z piwem, przynajmniej dla mnie 🤷♂️ butla to butla no chyba że kij wchodzi w rachubę tu smak ponownie się zmienia a niby ten sam browar 🥳
20 minut temu, Mitek napisał:Wiesz te zdjęcia to akurat specyficzne miejsce. U Ciebie z pewnością kanały prowadzą w bardziej cywilizowanych miejscach, a i chyba i funkcja żeglugowa jest nieco inna, nie tylko turystyczna
Tu nawet to nie ma co dyskutować bo transport przewodzi aczkolwiek reguły są podobne co do ciężkiego drogowego- weekend cumują , wiec jest spokojnie czy to dla wędkarstwa czy ogólnego korzystania bez napinki .
pozdro
-
W dniu 18.05.2026 o 15:01, Marcos73 napisał:
Cze
Moim zdaniem to specyfika jazdy azjatyckiej, która osobiście mnie się nie podoba. Nie wiem czy to dobry przykład do naśladowania. Azjaci maja swój swoisty styl jazdy, to i ćwiczenia są wykonywane w specyficzny sposób. Jazda bardzo mechaniczna z charakterystyczną szybkością w nogach.
pozdro
Pitolisz 😂
Swietnie jeżdżą
pozdo 😏

FIFA World Cup 2026
w Hyde Park
Napisano
Bezdyskusyjny faul nawet nie ma co dyskutować choć przepisów już tyle nawymyślali że interpretacja pod monetę -sędzia kalosz 😜 a co do kobiet z całym szacunkiem niech sędziują kobietom i w męską piłkę niech się nie …. choć osobiście nie zdziwię się jak za jakiś czas ladyboy będzie biegał z gwizdkiem 🤷♂️ takie czasy 😤