Jump to content

spiechu

Members
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

spiechu's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. 7) od 5.01 4-dniówki w każdy piątek do Salzburgerlandu - region Lungau lub ski-safari z mega ośrodkami Ski Amade - 1300 zł za dojazd i noclegi z wyżywieniem HB - śniadania i obiadokolacje. A na te 4 dniówki jest szansa żebyście przez Warszawę przejeżdzali i 2 osoby zgarnęli? 🙂
 2. A przez Warszawę możecie przejechać aby zabrać 2 osoby?
 3. Ja także byłbym zainteresowany udziałem w takich warsztatach, gdyby był to Szczyrk, Korbielów albo Wisła
 4. Pięknie to wszystko wygląda. Nie mogę się doczekać
 5. Ryba smażona - karp z własnego stawu ze źródlaną naturalną wodą, bardzo świeża, z frytami i surówką - 15 PLN w barze pod Bieńkulą - POLECAM.
 6. a co z tym "Tylko dla Orłów" obok Baby?? był kto? widział? jeździł?
 7. dziękuję za analizę. Cieszy mnie to bo też czuje że jest lepiej, pewniej i płynniej niż w zeszłym roku. Zresztą ta poprawa wzieła się w dużej mierze z rad jakie mi udzieliłeś Niko wcześniej. Myślę że kolejny sezon przyniesie również nowe umiejętności. będą też nowe, trochę dłuższe narty, także myslę że też pomogą w nauce. Tymczasem pozdrawiam.
 8. Witam, kolejny sezon jak dla mnie zakończony. Tylko jeden wyjazd niestety;( ale za to udany. Wrzucam niestety marnej jakości i krótki filmik z prośbą o ocenę jazdy. Co poprawić? nad czym pracować w przyszłym sezonie? Poprzednie filmy i Wasze porady dużo mi dały i myslę że widac na filmiku że troche się poprawiło. Kolejny mały kroczek do przodu;)
 9. pożyjemy , zobaczymy, pojeździmy..... myślę że to dobrze, bo coś się jednak zacznie dziać w Szczyrku. Ja bardzo lubiłem ten ośrodek, świetne trasy, urozmaicone, ale niestety zawsze słabo utrzymane, nieoswietlone. Czekam z niecierpliwoscią do nastepnego sezonu.
 10. ja nie wiem czy muszą jeździć jak Bode, nie wiem nawet czy muszą jeździć doskonale, wiem natomiast jedno. Wstawiłem filmik z zeszłego roku i Profesor Niko podpowiedział mi kilka rzeczy, o których pamiętałem w tym sezonie i na stoku poprawiłem. Uświadomiłem sobie pewne rzeczy, zrobiłem postęp. Film z tego roku również wrzuciłem i również Profesor skorygował mi pewne błędy, oraz inny użytkownik (nie pamiętam w tym momencie nicka). Jeżdżąc nie zdawałem sobie z tego sprawy, ogladając film wiedziałem że nie jest świetnie ale tych rzeczy bym nie zauważył. Oni zauważyli i napisali. Popracowałem nad tym i już w tym sezonie wyeliminowałem a - frama i pare innych rzeczy. Już wiem że na koncu (jak dla mnie ) tego sezonu jezdze sporo lepiej niz w porzednim, i to w duzej mierze zawdzięczam uwagą Profesora Niko i kilku innych uzytkowników, za co serdecznie im dziękuję.
 11. Panowie, byłem od piatku(25.02) do niedzieli(27.02). Powiem jedno : REWELACJA !. Codziennie słoneczko i mało ludzi , jak na weekend i ferie! Najdłuższa kolejka może 3 minuty ! Waruny: piątek BABA: do wieczora super warunki trochę miejscami oblodzenia. Sobota: PILSKO : szczyt, Patelnia, Kopiec: wszędzie super warunki, prawie bez oblodzeń, mało ludzi, zjazd pod orczyk bez czekania, śnieg super nie zmrożony, nie kasza, idealny dla mnie, słoneczko w pełni. Wieczór od 18 do 20 BABA - mało oblodzeń, mało ludzi, rewelka na dobicie po całym dniu na Pilsku Niedziela: PILSKO: Buczynka rano 8.20 sztruks zero ludzi, rozjeździłem sztruks w pełnym słońcu, pojechałem wyżej na Miziową. Tam warunki super, trochę śnieg miękki się zaczął robić bo na plusie chyba już było i słońce w pełni, ludzi nadal mało, kolejki do 3 minut. Warunki na trasach super, czerwona z Miziowej na Szczawiny już troche rozjechana, lekkie oblodzenia, 1 kamień widziałem. Jedyny minus to zjazd z Miziowej do Buczynki ta zielona trasą. Tam sam lód, przetarcia i trochę kamieni, ale da się przeżyć. Orczyki na Płaju chodziły cały czas. Optima: ja dojechałem za ten ostatni zakręt bez machania kijami. Użytkownik spiechu edytował ten post 28 luty 2011 - 11:34 poprawione daty
 12. dzięki Optima czyli talezyki te małe działają? teraz jak byłeś działały?
 13. dzięki, no to już mam jasność, czyli gdyby talerzyki nie chodziły to jest to podejście przy tależykach a zjazd 200 metrów wyżej miał na myśli ten zakręt gdzie niebieska przechodzi w zieloną. No mi właśnie cały czas chodziło o to czy te tależyki działają. Jeśli działają, to nie trzeba kanapą się telepać, czy krzesłem;) tylko przez Buczynkę na szczyt. Podejść kawałek czy łyżwa przejechać jakiś odcinek mogę, bez problemu, gorzej pod góre ze 200 metrów. No i jeszcze mam takie pytanie odnośnie Kopca, czy do niego też trzeba jakieś dystanse łyżwą pokonywać, czy z Miziowej da się elegancko pod orczyk podjechać?
 14. a, czyli z Buczynki można, ale raczej podchodzenie pod góre, natomiast już zjezdzajac ze szczytu mozna wjechać w ten łacznik i z powrotem na góre, o to mi chodzi. czyli raczej muszę się dostać do kanapy na Miziową, na szczyt orczykami i tam jeździć, do Szczawiny, albo tylko w obrębie szczytu. Jadę na 3 dni tylko więc wszystko muszę b. dokładnie rozplanować, kiedy i gdzie jeździć, a nie znam niestety jeszcze całej góry i poruszania się po niej. Ale plan mam raczej taki: piątek od 12 do 20: BABA, kwatere mam przy stoku;) Sobota rano do południa albo do 16 górne stoki Pilska, 16-20 BABA, bo na nartach zjezdzam pod drzwi kwatery Niedziela: BABA, Pilsko może Buczynka, lub Ski Sihelne, powrót do domu po 16
×
×
 • Create New...