Skocz do zawartości

Czechy - Spindleruv Mlyn/Svaty Petr


SkiForum

Rekomendowane odpowiedzi

Czechy - Spindleruv Mlyn/Svaty Petr Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć http://www.galeriana...rowy/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Byłem tam na początku drugiego tygodnia stycznia i było bardzo sympatycznie: dobre warunki śniegowe i mało ludzi (średni sezon: już po sylwestrze a jeszcze przed feriami) Trasy bardzo fajne: długie, szerokie i dość urozmaicone. Bardzo dobra infrastruktura: szybkie i wygodne kanapy (choć przydałoby się osłona z pleksi). Przy trasach bary i fast foody... Jeżeli chodzi o wypożyczalnie to jest ich bardzo dużo, ale sprzęt jaki oferują jest dość wiekowy (dostałem narty z sezonu 2001/02:confused: ale w dobrej cenie). Nawet w najbardziej rozreklamowanej sieci wypożyczalni (SkolMax) ze sprzętem Rossignola z nowego sprzętu były tylko Radicale, a brakowało np. Zenithów Polecam ubezpieczenie narciarskie bo koszty ewentualnej pomocy medycznej w razie wypadku są bardzo wysokie a Czesi żądają zapłaty gotówka lub kartą (w przypadku ubezpieczenia po negocjacjach zgodzili się przyjąć płatność przez ubezpieczyciela)... Generalnie polecam, choć jest to chyba jedno z droższych miejsc (może stąd przewaga Niemców)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W Spondlu bylem kilka razy, uwazam ze to najlepszy osrodek narciarski w tym rejonie. Znakomicie przygotowane stoki, duza przepustowasc kolei i wyciagow, jeden karnet na caly spindel, skibusem mozna pojechac na Misecki i t tez pojezdzic. Do tego rozne trasy od niebieskich do czarnych fis. Warto tam jechac w II polowie marca i w kwietniu,wtedy sa nizsze ceny karnetów,bezpłatne karnety, mniej ludzi, wiekszy luz. Osrodek konczy prace ok.15-20 kwietnia, potem mozna jeszcze wybrac sie na ostatni zjazd na Pradieda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Byłam dziś w Spindlerowym :) mało ludzi i max 5min w kolejce;) Najbardziej rzucała się w oczy pogoda:) jak przyjechaliśmy padał deszcz i myśleliśmy że to koniec zabawy:) ale po wjeździe na góre przestało podać, tylko mgła.. w ciągu dnia na zmianę słońce i chmurki, czasem nawet grad sypał :eek: ale było super:) ze względu na mało ilość ludzi:) stoki ok, choć po 10 dużo muldek i nie chcieli tego chyba ratrakować:( temperatura na plusie. Za tydzień chyba znów jedziemy:) albo już w poniedziałek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Letní provoz sedaèkové lanovky Sv. Petr a Medvìdín byl ukonèen 28.10.2007, lanovky budou mimo provoz minimálnì do 23.11.2007. Czy ktoś mógłby to przetłumaczyć? Z góry dzięki!

To jest coś w stylu: Letnia przewóz kanapą na Ś. Peter i Medvedin będzie zakończony do 28.10.2007, gondolką najpóźniej do 23.11.2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
"#1174 pawel29 Zadomawia się Zarejestrowany: Feb 2008 Postów: 10 Dziękował: 1 Otrzymane podziękowania: 0 pawel29 jest na dobrej drodze Domyślnie boskość witam.dzisiaj od 11.00 spindleruv mlun.warunki wspaniałe,prawie 1 metr pięknie przygotowanego śniegu.wszystkie wyciągi chodzą.za karnecik do16.00 400kć.boskie widoki.czesi to jednak potrafiąsezon uważam za otwarty." Komu wierzyć co??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl dzis kolega, mowi ze bdb tylko momentami oblodzenia - ale w sumie momentami tez o to chodzi :D Coz do kanap 4 os. tlok zawsze najwiekszy choc jak pamietam szczyty zeszlego sezonu to przy Hromowce max stalo sie 5-7 minut., takze nie sadze aby moglo byc gorzej. Zawsze najbardziej zapchana byla kanapa srodkowa - +/-10 min. os. najmniejsza kolejka ale ona tez 2 razy wolniejsza, no i gdybt chcialo sie startowac od poczatki czerwonej FIS to jeszcze orczyk. No ale najwazniejsze ze chodzi prawie wszytsko (poza trasa nr 1), takze nawet na samym orczyky na czerwonej FIS mozna sie niezle pobawic, a tam w mega szczycie nie pamietam abym stal wiecej niz 5-7 min (z zegarkiem na reku, albo na zegarze przy bramce). Rano skoro jeszcze ciemno ruszam z rodzinka :) W koncu Hromowka od 8.00 - akurat na rozgrzewke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo trzeba było czekać?? ja się jutro wybieram tam

Krzesło 2os - 2-4 min Krzesło środkowe 4os- nawet do 20 min (tylko 2 razy byłem na niej - reszta na krześle 2os) - jak jest tam taka duża ściana to kolejka długościowo czasami wychodził poza nią - jak dla mnie za dużo czekania Krzesło 4os w Hromovce nie wiem

mowi ze bdb tylko momentami oblodzenia - ale w sumie momentami tez o to chodzi

Oblodzenia zwłaszcza były widoczne na 4 FIS World Cup - reszta w miarę ok.

Użytkownik lukas63 edytował ten post 13 grudzień 2008 - 23:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widoki i pogodę miałeś piękną, dzisiaj niestety nie tak fajnie jak na tych zdjęciach- górą mgła i mocny wiatr, temperatura dodatnia coś koło 0 na górze i +2 na dole. warunki bez rewelacji, śnieg mokry, sporo muld i ogólnie jakoś do innych warunków na Szpindlu się przyzwyczaiłem. ludzi full, z rana jeszcze jakoś jeszcze stało się około 5 minut a koło 10 zaczęło się i do 12:00 stało się 20 minut. dalej nie wiem jak było bo już wróciłem ;] ogólnie zadowolony nie jestem, ale lepsze to niż nic. w sumie zjechałem 7 razy z Cernej Fis, raz z Cervenej Fis i pod koniec z Hromovki raz, która była strasznie "zorana" kolo 12.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...