Skocz do zawartości

Alpy-Katschberg,Turracher Hohe 14.12-18.12


JurekByd

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Planujemy znów wypad na narty do Karyntii-miało być Nassfeld i Gerlitzen Alpe,ale jest tam mało śniegu(i do tego sztuczny),działa tylko kilka tras,więc chyba powtórzymy poprzedni wyjazd-na Katschberg i Turracher Hohe-tu śniegu mnóstwo,większość wyciągów i tras chodzi,kwaterkę mamy bardzo blisko stoku i niedrogą (ok.15 euro/dziennie).Na trasie Gdańsk-Bydgoszcz-Wrocław-Kłodzko mamy jeszcze 3 miejsca wolne w samochodzie-dojazd ok.200 zł / osoba przy komplecie pasażerów,karnet na 4 dni od 108 e.Warunki na stokach idealne,puściutko,można się naprawdę wyjezdzić oraz podszkolić swoją technikę,gdyż jedzie z nami dobry instruktor narciarski P.S.Kolego z Człuchowa , który nie załapał się na nasz ostatni wyjazd-wcięło mi gdzieś telefon do Ciebie-jak masz ochote teraz pojechać-skontaktuj się ze mną Pozdrawiam - Jurek M Myślimy jeszcze intensywnie nad Heiligenblut -od dziś podobno wszystkie trasy otwarte,zjazd na nartach z 2900 (prawie jak lodowiec) trasa z schareck w dolinę - różnica poziomów 1300 m długość 7 km...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie z nami dobry instruktor narciarski

Chciałem dodać najlepszy w Alpach :)

Myślimy jeszcze intensywnie nad Heiligenblut -od dziś podobno wszystkie trasy otwarte,zjazd na nartach z 2900 (prawie jak lodowiec) trasa z schareck w dolinę - różnica poziomów 1300 m długość 7 km...

Dobrze by było połączyć z wyjazdem na Kals am Grossglockner i Matreier Goldried, ale Kals planują otworzyć dopiero 22.12.07.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu zdanpak - poprosił mnie o to. Wykruszyła się 1 osoba na wyjazd i tym samym jest 1 WOLNE MIEJSCE. Wyjazd z W-wy 13.12.2007 około 17 -stej, 5 pełnych dni na nartach w http://www.katschi.a...lisch/index.htm Alpy - Katschberg,Turracher Hohe, powrót 19.12.2007 rano, około godziny 5-tej. Koszt transportu na osobę 250 zł, nocleg za osoba/doba 15 euro -będzie 4 noclegi. Karnet narciarski na 4 dni w promocji kosztuje 108 euro. Najlepiej żeby osoba chętna była z W-wy lub okolic, ewentualnie po trasie na Cieszyn. Wyjazd będzie z Ursynowa. 15.12.2007 na Katschberg odbędą się bezpłatne testy nart i super impreza apres ski i wiele innych atrakcji. Proszę pisać do mnie na prywatne wiadomości lub szukać mnie na gg 6624717, najlepiej dzwonić do zdanpaka, tel: 602 615 068 Ewentualnie możemy jedną osobę wpisać na listę rezerwową. Pozdrawiam i zapraszam. Liczy się kolejność zgłoszeń, dodatkowe informacje na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katschberg i Turracher Hohe są na jednej górze i łącznie mają ponad 100 km tras narciarskich...a Hochkar ma 18 km tras narciarskich... Wejdz na strony tych ośrodków, poczytaj i wybierz.

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused: Mario chyba twoje łącza internetowe cię oszukują, bo te ośrodki nie są ze sobą połączone jak pojedziesz z nami to się przekonasz. Ale i Katchi i Turacher są większe od od Hochkar. Każdy z tych ośrodków ma swój niepowtarzalny klimat i nie da się wskazać, który wybrać. Trzeba pojechać i objeździć wszystkie bo wszystkie są warte odwiedzenia, każdy ma do zaoferowania coś innego. Mi podobały się wszyskie i do wszyskich chętnie powrócę.

Jak można - to ja się piszę. Mieszkam w Pruszkowie, jeśli nie zrobi to różnicy wskoczę do auta w Jankach. Narty mogę podrzucić do Wawy wcześniej, by nie robić przepakowania. Moje gg 1135391.

No to ekipa "W" ma komplet. "arfi" do zobaczenia w czwartek. Jeżeli są jesze chętni to muszą sobie organizować transport - zapraszamy w grupie raźniej i weselej. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwie wrocilismy pare godzin temu. Pogoda dopisala - glownie slonce, trasy przygotowane na medal, hustawka Katchberg-Aineck pozwolila na pelne urozmaicenie. A1 faktycznie nie ma konca - calkiem mila trasa ale branie jej na jeden raz (jak to niektorzy robili..) to jak.. picie piwa duszkiem...lepiej sie podelektowac:) Dzieki chlopaki za mile towarzystwo (plci pieknej niestety zabraklo, no chyba ze usmiech austryjackiej barmanki mogl to zrekompensowac..:rolleyes:), za wyrozumialosc dla "mojego wlasnego tempa" i dla Jurka - za precyzyjna i skuteczna organizacje, Co mnie zaskoczylo - to wysoki poziom narciarzy, jeszcze nie widzialem tyle osob swobodnie bujajacych na krawedziach na czerwono-czarnych trasach, trzeba sie bylo spinac zeby nie zostac outsiderem..;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...