Skocz do zawartości

Neox 310


motcross

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dnia dizesiejszego regulowalem wiązania smarowałem narty itp i na środku wiązania zauwazyłme tekie cos i z jednej strony pisze Forward i po rawej stronie jak stoje przodem to dzioba jest34 a po lewej 30 i jestr takżę central i po prawej ejst 32 i po lewej 32. przy mojej technice jazdy dlugi skręt (slalom gigant) to na czym mam jexdzić forward czy central ?? z góry dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw na central,a potem na forward ,sam się przekonasz.

filinator a myślałem że założeniem forum jest pomoc innym i udzielanie informacji gdy o to proszą, wiem ze chciałeś aby sam do tego doszedł ale chyba można też poinformować... Central do zjazdu , forward do slalomu. Czyli jak masz na Central to wszystko gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocross pamiętaj jeszcze jak obrócisz "takie coś", żeby tak ustawić wiązanie aby w obu okienkach było 32 :] no bo jesli tylko obrocisz to cudo to nic nie zmienisz, jesli przestawisz wiazanie tak aby w obu okienkach byla ta samo wartosc po obroceniu, to przy ustawieniu forward wiazanie przesunie Ci sie do przodu i pozwoli Ci to latwiej inicjowac skrety :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemozliwe musisz zdjac to czarne cos co jest z napisem forward central :D to cos da sie ustawic w jednej pozycji tylko ( to jest koloru czarnego) na tym jest takie jakby mocowanie z kierunkiem (szare) no i zeby z obu stron ustawic na taki sam numerek to musisz zdjac to szare i czarne a pozniej przesunac wiazanie, tam sa takie zabki, dlatego jak masz zamontowane to czarne to tego nei zrobisz :) pozatym sama zamiana forward central bez przestawienia wiazania w przod/tyl nic nie da :) bo zmienisz tylko taki bajer plastikowy a wiazanie nadal pozostanie w tym samym miejscu. jak cos nie bedziesz wiedzial to fotki CI zrobie :) to daj znac na mail jak ustawiasz central to zawsze masz 32/32 w obu bo tak bylo ustawione wiazanie standardowo ale jak chcesz miec forward to wiazanie musisz cale do przodu tak zeby w obu bylo tez 32/32, zebys poczul roznice;) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...